Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! 17 hetes...

Kedves kismamák! 17 hetes terhes vagyok. A 7. héttől tilos a szex. Akkor görcsök 12. héten barna folyás miatt. Azt mondta az orvosom hogy mivel panaszmentes vagyok, lehet hogy feloldja a tilalmat. Ha zárt a méhszáj lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Behatolás nélkül néha volt együttlètünk, és már én is nagyon kívánom a rendes szexet, de mégis félek hogy esetleg valami baj lesz. Más is volt ilyen helyzetben? Előfordult valami probléma vagy ne aggódjak?
2016. júl. 15. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de görcsök miatt a 20. héten, félt a doki hogy beindul a szülés. Azt mondta, hogy amint panaszmentes vagyok, már újra együtt lehetünk, bár mi az orgazmust a részemről hanyagoltuk még egy ideig, mert az görcsöket okoz. De nem lett semmi baj :) Szerintem ha panaszmentes vagy, akkor ti is lehettek együtt, de persze óvatosan :)

35hkm

2016. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7. héten volt barnázás, ami miatt el lettem tiltva. A 12. heti uh-n rákérdeztem, azt mondta az orvos, hogy óvatosan lehet. Ennek ellenére én is féltem tőle, de már kívántam, meg a férjem is szerette volna, úgyhogy óvatosan megpróbáltuk. Nekem nem okozott görcsöket meg semmit szerencsére, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Ennek ellenére továbbra is ritkán és óvatosan leszünk együtt, mert fő a biztonság.
2016. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én sokszor véreztem. 26. héten mondta az orvosom, hogy akkor most már megpróbálhatjuk. utána véreztem, szülőszobán kötöttem ki :( most itt nem részletezem mi miért történt, de lényeg, hogy végül akkor derült ki, hogy honnan is jön a vér, előtte vagy 10 orvos vizsgált a fogadott dokim mellett és senki nem tudta. szóval ha azt nézzük, nem is baj...

azóta még 2m5 hónap eltelt, most már lehetne, hogy beinduljon a szülés, de nem merünk :D

nem akarok kórházba kerülni úgy, hogy még nem szülök, szóval...

de megértem, kb a 20. héttől a falat kakarom, minden nap elhatározzuk, hogy na ma, mikor nekifekszünk akkor meg neeem, ráadásul már nagy is vagyok :D


szóval én értem min aggódsz és még így is azt mondom, hogy ne tedd, élvezd a terhességet :)

a méhszájad meg ne nyíljon még, ilyenre ne is gondolj! :)

2016. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!