Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem megy az egészséges táplálk...

Nem megy az egészséges táplálkozás az utolsó hetekben! Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Zöldség,gyümölcs- nagyon kívánom,de utána irdatlan hányinger,puffadás

Hús,tojás - hányás

Kenyér,csoki tészta - na ez megy de ez nem egészséges

Tejtermék sajt- ez minden mennyiségben,de ez sem túl egészséges,nem tudnak felszívódni a vitaminok ha sokat eszek ezekből

Vitaminok - székrekedés


Mégis mit egyek így???


2016. júl. 15. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Én is így vagyok... Én ugyan csak vasárnap töltöm a 12 hetet, de semmit nem kívánok, csak a csoki, tészta, húsok... gyümölcsöt erőltetem, zöldség egyáltalán nem megy... Védőnő azt mondta, hogy próbálkozzak, mert muszáj, és a vitaminok mennyiségét emeljem meg... Bár én nem leszek rosszul a gyümitől, de nem esik jól amikor eszem... Esetleg te is hívd fel a védőnőt, hátha jobb tanácsot ad, mint az enyém. :)
2016. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok, még 4 hetem van. Eddig olyan jó volt, 10 kg-ot híztam, a doki és a védőnő is megdicsért, hogy nagyon jól haladok. Nem vizesedem, jók a véreredményeim, vérnyomásom, fitt vagyok. Mégis napok óta csak az édesség menne, még a kenyér se, csak nápolyi, csoki, gumicukor és társaik. Na, meg a jégkrém, fagyi, azokért meg vagyok veszve...

Persze próbálom magam tartani, de nehéz. :)

2016. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyümik közül csak a banán esett jól.
2016. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!