Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos, menjek orvoshoz, baj lehet?

Sos, menjek orvoshoz, baj lehet?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. Vasárnap minden előjel nélkül elöntött a vér, nem görcsöltem, a semmiből egyszer csak jött friss piros vér. Azonnal rohantam az ügyeletre, azt mondták semmi gond, méhszájseb vérzik, a babára nem veszélyes. Azóta nem volt semmi, csak normal fehér folyás de az előtte is volt. Erre ma reggelre (4 nappal később) reggelre barna lett az amúgy fehér folyásom és Azóta is folyamatosan barna folyásom van. Semmi görcs vagyok ilyesmi. Vajon megint csak a méhszájsebem lehet vagy menjek orvoshoz? Dokim ma nem rendel ugyhogy csak kórházba tudok menni. Akinek volt méhszájsebe nektek is volt barna folyásotok? Mit tegyek?
2016. júl. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én bemennék, sőt szintén enyhe vérzéssel be is mentem 16 hetesen. méhszájseb volt, de inkább menj be mint hogy baj legyen.
2016. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom javasolni, hogy menj be a kórházba, mert nem lehet tudni. Legalább megnyugszol :)
2016. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos mennék orvoshoz.


Nem érdekelne, hogy másnak a betegsége miylen tünetekkel jár, inkább nézzenek meg kétszer feleslegesen.

2016. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen kórház!!!!! Az orvosod nem rendel külön kórházban? Mert például az enyém a Bajcsy-ban is dolgozik a magánrendelésén kívül és ő azt mondta, hogy egymás betegeit bármikor megnézik. Úgyhogy ha van kórház, ahol dolgozik, akkor oda menj, akkor is, ha ő nincs ott. Remélem minden rendben!
2016. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj be
2016. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is bemennék.
2016. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6os vagyok

Amikor barnáztam felhívtam az orvosom,mit tegyek.Mondta h ő most nincs bent,de menjek mutassam meg magam az a tuti.

2016. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!