Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Pozitiv a tesztem...

Mi lehet ez? Pozitiv a tesztem kb 4hetes vagyok . Egyuttletkor ego erzes erzunk mimd2en a parommal neki piros pottyok is megjelentek a peniszen menjek orvoshoz nem lesz ettol baj a babanak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 07:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az h most ilyen hamar megvizsgal nem art neki? Nagyon feltem mert evek ota erre a ket csikra vartunk !! Aggodom vagy pedig ez a ki van art neki ? Tudd erre vmi olyat adni ah orvos ami meg ilyen kicsi nem artalmas neki ???
2016. jún. 13. 07:47
 2/13 anonim ***** válasza:

Súlyos fertőzésetek van, azonnal menjetek orvoshoz (mindketten!).

A felszálló fertőzés végzetes is lehet a babára nézve!

Természetesen a kezelés végéig (párod is fog kapni krémet, gyógyszert) tilos az együttlét.

2016. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Akkor ki lehet kezelni ugy h nem artok vele ?? Huvelygombara gyanakodtunk de nekem nincs tunetem az ego erzesen kivul!
2016. jún. 13. 07:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki lehet kezelni! A legjobb a gyógyszertári kikeverős gombaölős-antibiotikumos kúp, nálunk Szegeden mindig ilyet írnak fel kismamáknak, én is kaptam többször.
2016. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! 4 hetes vagyok nem baj h ilyen picike?
2016. jún. 13. 08:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Az orvos nekem azt mondta, a 12. hétig nem szabad kezelni a fertőzést, de akkor még problémát sem okoz a babának, csak kellemetlen.
2016. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz minél gyorsabban, hogy elkezdhesd használni a gyógyszert. Sajnos az első 12 hétben fokozottan veszélyesek ezek a dolgok (is) a kicsire, de minél hamarabb mész doktorhoz, annál inkább megteszel mindent, hogy rendben legyen. Nagyon szurkolok, hogy minden jól alakuljon!
2016. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Mar jelenleg a nogyogyaszaton ulok varakozom remelem h rendben lesz minden ! Nagyon aggodom
2016. jún. 13. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Írd meg mi volt...
2016. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos meg nem latta a babat ! Aut mondta majd masfel 2 het mulva ! Irt fel candibene huvelykuppot 6 napig hasznaljam es a parom pedig bőrgyógyászat
2016. jún. 13. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!