Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok....

36 hetes terhes vagyok. Mértem 2x a vérnyomásom mert mostamában néha rám jön valami fajta szorongó érzés. Egyik 145/57 pul.78 Rá egy 10 percre 138/78 pul.96 Menjek orvoshoz? Jelent valami veszélyt a babára?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy telefont megér az orvosnak.

Laikusként azt gondolnám, hogy egy-egy 140 feletti nem gáz, de ha nagyrészt 140 felett mérsz, akkor lejjebb kell vinni.

2016. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt a végén úgy a 39. hét körül, többször meghaladta egy kicsivel a 140-et ( korábban a vérnyomásom 100/70 körül mozgott). Említettem az orvosnak, azt mondta nem baj, normális, hogy ilyen magas, az uh-n meg minden rendben volt amúgy is. De azért te is kérdezd meg az orvosod, mert mindenki teste más, csak azért írtam le az esetem, hogy ne idegeskedj miatta.
2016. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor felment a cukrom. Első gyerekemmel nem jöttünk ra h baj van, másodiknál volt cukormero. Verveteleknel 2 orasat néztek holott az egy órás értékem volt egekbe es baromi rsszul voltam. Ramertem es tiz felett volt. Rosszul let közben mérj rá
2016. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!