Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és...

24 hetes terhes vagyok és elhagyott a párom. Hogyan tudnék megerősödni h ne sírjak?

Figyelt kérdés

Azt mondta anyagiakban segít ezek után hogy fogadjam el? Hogy találkozzak vele?

Nem szeretnék ártani a babámnak de csak sírok...ha a lányunkra gondolok...ha a szakításra bármire


2016. júl. 15. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

"Anyagiakban segít " más választása nincs is a kispofámnak,mert a bíróságon f.a.s.z.r.a huzzák az ilyen sz.a.r.h.á.z.i.t.



Sajnálom,ami Veled történt,kitartást kivánok. Ha van családod most náluk keresnék vígaszt.

2016. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

És akarta a gyereket? Vagy friss kapcsolat volt?

Ha övé a gyerek természetes, hogy "elfogadd" a pénzt. Ne viccelj.

Majd keress mást, nem éri meg gondolni sem rá.

2016. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

akarta a gyereket? Vagy friss kapcsolat volt?

Ha övé a gyerek természetes, hogy "elfogadd" a pénzt. Ne viccelj.

Majd keress mást, nem éri meg gondolni sem rá.

2016. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod elmulasztani csak magától fog múlni valamennyire.Legjobban úgy tudod ,hogy már most beadod a keresetet a gyerektartás megállapítására,az hogy azt mondta támogatni fog ez kevés!
2016. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Sírd ki magad, ez nem könnyű, viszont utána próbálj meg előre nézni!!! A babád érdekében! Tudom, hogy ezt nem lehet gombnyomásra, de ha így tett a babád biológiai apja, akkor jobb, hogy minél előbb ez kiderült róla! Hidd el, hogy ha ilyen a hozzáállása, akkor könnyebb lesz, hogy nincs veletek! Miután megélted a szakítást, kisírtad magad, koncentrálj csakis a babádra és magadra! Na és a család, barátok segítségét bátran fogadd el! Utána csak a babád fog létezni, ha megszületett, és hidd el, hogy ha nagyobb lesz és az élet úgy hozza, megtalálod az IGAZI párodat, akivel SOKKAL, DE SOKKAL jobb lesz nektek, mint ezzel a gazemberrel!!! Imádkozom értetek!
2016. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akartuk a babát de több mint 1,5 év vt mire sikerült.már vizsgálatokra jártunk.

Nehéz volt a terhességem eleje mert vereztem feküdnöm kellett mellette 5. Héttől hánytam, hányinger még mindig nem múltak el teljesen.

2016. júl. 15. 18:43
 7/17 A kérdező kommentje:

Apás szülést tervezzünk.Ma délután akartuk a kiságyat, pelenkázót megrendelni. :(

Jőv hétre van 4Dre időpontunk..

2016. júl. 15. 18:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat terveztünk.és mindig lányra vágytunk és lány is lesz
2016. júl. 15. 18:49
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
A baba miatt és saját magad miatt kell erősnek lenned és keress mást! Biztos találsz olyan férfit aki melletted marad egy életre! Tovább kell lépni, nem szabad őrlődni! Fogd fel úgy, hogy nem érdemelt meg téged! 32 éves nő vagyok és engem is értek már kemény csalódások de én annyira megerősödtem hogy teljesen másként fogom már fel az egészet és könnyen tovább tudok lépni, sokkal könnyebben veszem az egész életet és csak magamra gondolok leginkább mert megérdemlem! Lesz apukája a lányodnak, ne aggódj!
2016. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy teljesen mindegy terveztétek-e, mert már terhes vagy.

Szerintem most sírd ki még magadat, ez a kissebb rossz. Akkor már nem tudod meggyászolni a kapcsolatatokat, vagy csak a baba/önmagad/teendőid/alvás elhanyagolása árán, ha már megszületett. És feldúlt lekiállapotban nehezebb is egy csecsemő ellátása, könnyen belecsúszhatsz egy kis depresszióba így.

2016. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!