Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Evett valaki McDonald's-os...

Evett valaki McDonald's-os kaját? Én ma nagyon megkívántam, és ettem egy sajtburgert. Tudom, hogy nem a legegészségesebb étel, de ennyitől még nem lehet baj, ugye? 12 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 16:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

én hetente- két hetente egyszer ott ebédelek a nagyfiammal, terhes vagyok. nem gondolom, hogy bajom lenne belőle, nyilván nem egészséges, de ez van, olyan a napirendünk, hogy az ebédet most nyáron valahol meg kell oldani, így a meki is sorra kerül a kifőzdék mellett mert ízlik és jól esik :)

egyébként előtte jó ha évente betévedtünk, úgy gondolom, hogy ennyi belefér :) (4-5 alkalom összesen, jövőhéten szülök...)

2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%
Az elso trimeszterben ettem sajtburgert es sajnos utolag bebizonyosodott, hogy ez okozta a magzat sulyos fogyatekossagat.
2016. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia.semmi bajotok nem lesz tőle.néha az eber megkívánja az egészségtelen kajákat.Amikor a fiammal voltam terhes a 20. hét környékén nagyon rákattantam a csibeburgerre.kb 2-3 hétig tartott,de 2 naponta elmentem betolni egyet.fú de jól esett.azóta se ettem ott.ez 6 éve volt😊
2016. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem lesz bajod.

Mivel elég szigorúak az előírások, én nyári melegben inkább ettem a Mekiben, mint egy kétes kifőzdében.

2016. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos én is mar vagy 10szer ettem mekiben. Sztem még jot is tett ugyNis én nem eszek meg egy csomó dolgot amióta terhes vagyok. Semmit nem kérek ezért én annak is Örülök ha egy toast lemegy... Szedek vitaminokat és sok gyümit, de pl husi kb nulla. Igazán nem gondolom h ebből gond lenne. Ha 20. Het utan cukros lennel akkor ugyis diétára fognak, de addig azt egyel ami jól esik;)
2016. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

tegnapelőtt 18:12

Hát ez az! Terhesség alatt ha valami gyorskajat kívántam, akkor már inkább meki, mint valami gyrosos, legalabb azt tudom, hogy nem romlott, tiszta...

2016. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miert a gyros romlott?
2016. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17, hát, előfordulhat, főleg a közepénél. Egész nap melegben van a nyers hús. Persze telenyomják fűszerrel, meg jól megsütik, de én találkoztam már büdös gyrossal.

A tesóm dolgozott diákmunkán gyros hús készítő üzemben, akkor hagyta ott, amikor kapott egy láda ecetes (a büdös húst ecettel mosták le, hogy ne legyen szaga) húst, hogy azt fűszerezze és tegye a nyársra.

2016. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolso!uristen ez nagyon durva!Az ember mar nem tudja lassan MIT ehet es MIT nem kintrol,legjobb ha magunknak fozunk!Atyaeg,ez borzaszto hogy ilyenek vannak
2016. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Első terhességemkor épp egy Burger Kingben dolgoztam. 6 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, addig például MINDEN NAP ettem ebédre sajtburgert, mert azt adta a cég ebédre. Utána már nem sokáig dolgoztam, de addig is ettem az ottani kaját. Mellette természetesen ettem normális ételt is, de munkanapokon minden nap volt gyorskaja. Sosem kattogtam azon, hogy ettől a gyereknek bármi baja lenne. Nem is lett, pedig már 10 éves, azóta csak kiderült volna :D
2018. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!