Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor már táppénzre kell...

Ilyenkor már táppénzre kell menni ha ennyire keményedek?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hete keményedik a hasam és olyankor ülni is rossz olyan kemény, szorít a mellkasom és nehezen kapok levegőt. Eddig csak délutánonként, de már egész nap hiába szedem a magnéziumot, ha fekszek jó, de ha járkálok kicsit megint nagyon kemény, ülni se jó. 22 hetes vagyok

2016. júl. 18. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
engem ugyan ilyen tünetekkel + görccsel táppénzre küldött.
2016. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ha csak keményedsz, de nem fáj.

De ez attól is függ gondolom, hogy mit szeretnél.


Én 21+5 vagyok most, én is többet keményedek a napokban, de ez a frontok miatt van.


Minden terhességemnél kb. fél időtől keményedtem, nem volt ezzel probléma, csak ha görcsöltem is hozzá, de ha olyan lesz, azt észre fogod venni.


Én ha kicsit gyorsabban elkezdek gyalogolni, akkor is keményedek pl.

Ezért igyekszem kimérni a tempót, figyelek rá.


Én még dolgozom, és november közepéig szeretnék is, bár erősen csökkentett üzemmódban, szerencsére én mondom meg, mennyit vállalok, és ez nem is egy ilyen napi 8 órás valami...

2016. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és tegnap én is egész nap alig kaptam levegőt, de az szerintem tuti a front miatt...
2016. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kb ennyi idősen kezdtem a kresz tanfolyamot, akkor 8 óra ülő munka után 4 órás ülés a tanfolyampon majd onnan 1,5 óra ülés hazaúton (pest megyében lakom) mondhatni eléggé keményedtem ez idő alatt meg zavart a folyamatos ülés...de azért táppénzre emiatt nem mentem volna...mondjuk ha egész nap magnéziumot kell szedni akkor neked biztos durvább...kérd ki az orvos véleményét...
2016. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!