Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mi miatt ment táppénzre a...

Ki mi miatt ment táppénzre a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Pl. hematóma, migrén, extrém fáradtság, vérzés, görcsök? Ès folyamatosak voltak a panaszok vagy volt hogy elmúltak? Akkor visszamentetek dolgozni?
2016. júl. 3. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

12. héten tüdőgyulladás (10 nap)

16. héten arcüreg- és középfül-gyulladás (8 nap)

29. héten részleges placenta praevia (itt be is fektettek a terhespatológiára) {2 hét, aztán szerencsére feljebb húzódott}

2016. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Félidőn túli vetélés (tképpen szülésbeindulás menthetetlenül kicsi, 23 hetes babával) után csak félidőig mertem dolgozni, pedig irodában dolgozom. Szerencsére másodjára minden rendben zajlott.
2016. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ikerterhesség miatt 22. héttől táppénzen voltam. Nem volt különösebb baj, 40. héten szültem.
2016. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
29. héttől magas vérnyomás.
2016. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
18. héttől méhszájon fekvő placenta miatt. Később feljebb húzódott, már nem jelentett veszélyt, de már nem mentem vissza dolgozni, jobb volt otthon.
2016. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
31. hetet végigdolgozom, utána megyek TPre. Igazán bajom nincs, csak a beutazás, amikor benti munka van, a sok ülés visel meg, ha terep akkor a 40 fok...
2016. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

14. héten vérzés, hematóma, mélyen fekvő lepény, méhszájseb. nem tudták miért vérzek, pedig 3 hónapon keresztül heti 2-3Uh volt.

közben is dolgoztam, megkaptam itthonra a munkát, ágyból el tudtam végezni szerencsére, 33 hetesen mentem végül tp-re, hogy elkészüljek, ez 2 hete volt :)

2016. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Több vetélésem volt.


Amúgy sem dolgozhat nálunk kismama, amint pozitív a teszt, be se léphetsz. Így duplán is aggódnék.

2016. júl. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Második baba. Nagyon sok elintézni való a fiamnal. Le járt az étel allergia papurja. Terhelés, vérvétel, széklet mintát be vinni. Minden nap egy hétig vele jártam a kórházat. Aztán magamnal. Nyáriszünet az oviban. Igy el kelett jönni 11 hetesen. Nem tudtam meg oldani másképp. Most 13'hetes vagyok.
2016. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem alatt hányás-émelygés miatt az elején 2 hét (ügyfélszolgálaton dolgozok, nem vállaltuk be a főnökömmel :-) ) Onnantól dolgoztam a 36. hétig.


Most a másodiknál 33 hetesen görcsök, nyílt méhszáj miatt kórházba kerültem. 1 hét után kiengedtek, de onnantól táppénzen voltam.

2016. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!