Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is a hasa egyik oldalán...

Másnak is a hasa egyik oldalán nyomja ki magát a baba?

Figyelt kérdés

Tegnap óta a hasam jobb oldalán szemmel jól láthatóan kinyomja magát a baba :) Másnak is csinál ilyet a babája?

17hetes vagyok


2016. júl. 18. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem percekig szinte tegnap egésznap ott volt :)
2016. júl. 18. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, amióta csak kiemelkedik a méhem, nagyjából 75%-ban a jobb oldalon érzem. A mozgásait, csiklandozást is a jobb oldalon érzem legtöbbet. :) Bal oldalon nem szeret lenni :)
2016. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 30 valamennyi hetesen feküdt oldalra de a hasam is egy "fél has" lett :) pár orát volt csak ugy.

Néha bántam hogy nem átlátszo a has, szörnyen kiváncsi voltam mindig.

Annyit tudtam csak meg uh-n hogy fent a gyomorszájkörüli két kicsi pup(ha benyomtam visszanyomta:)) az a talpa, és arra nézett ahol a doki kicsit játszott a "letapogatoval"hogy ébredjen.a baba nézte a hasfalam hogy mit akarnak ezek itt és ásitott egy nagyot es mindig az arca előtt kalimpált ahogy sokszor most is ha alszik, hogy felhuzza a kezét.


De olyan kíváncsi voltam hogy a köldökömnél egy érezhetően keményebb sáv az a háta lenne e és azt simogatom e vajon. Mindig tele voltam kérdésekkel.

2016. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En bekemenyedeskor latom h hol jobb oldalon hol bal oldalon puposkodik Babszem:) Nálam mar hetek ota ez van de csak most szombaton éreztem eloszor egyértelműen ot, ill a mozgását.

19bkm

2016. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) nagyfiam ugyanígy a jobb oldalon domborodott! :)
2016. júl. 18. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hol itt, hol ott domborodik, volt már féloldalas hasam jobb és bal oldalon is. A 3. válaszolóhoz hasonlóan én is örülnék néha egy röntgenszemnek. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy amikor kinyomja valamijét, hogy az melyik testrésze lehet.
2016. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!