Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen 7 kiló plusz sok?

21 hetesen 7 kiló plusz sok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez relativ.

Ha vekony testalkatrol indultal, akkor nyilvan nem olyan feltuno.

Viszont olyan szempontbol dok, hogy az elso 10-12 hetben nem igazan indokolt a hizas, szoval ahhoz kepest sok. Most jon az a resz, amikor valoban lesz oka a sulynovekedesnek, igy ha tovabbra is szedsz magadra ilyen tempoban, akkor akar 20 kg korul is lesz a plusz a vegere, ami mar kicsit sok.

Mondom ezt ugy, hogy vekony testalkatrol indulva en 25-ot kaptam fel az elso gyerekkel, ebbol kb 10-et felidoig. Sok volt.

A masodikkal igyekeztem normalisan enni es 2,5 kg jott fel felidore, a vegere 11. Utobbi egeszsegesebb volt es nekem is kenyelmesebb. Pedig akkor sem volt rajtam semmi plusz teherbeeseskor.

2016. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok 52-vel kezdtem most 59 körül vagyok.
2016. júl. 19. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2016. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyén függő szerintem van aki már az első Trimeszterben felszed 5-7 kilót... Hidd el ha ez sok lenne a védőnő és a nőgyógyász is mondta volna hogy tessék oda figyelni.. De ha aggódsz hogy sok akkor kérdez rá.. Vagy tartsd a 160 g szénhidrát diétát. 22 N 15 hkm
2016. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!