Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhessége...

Akinek az első terhessége alatt lettek striái, a második, többediknél is lettek?

Figyelt kérdés

Az első terhességem alatt sajnos lett a hasam alján 7-8 nem túl szép csík, most 24hetes vagyok. Akinek szintén volt az elsőnél a többediknél is lettek újjak, vagy esetleg a régiek szakadtak tovább? Volt aki nem lett újra striás?

Köszönöm!



2016. júl. 19. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Mind kettő fiam 5kg-os baba volt, nagyobb volt a hasam, mint az ikreseknek és az elsőnél ujjnyi lila striáim voltak köldöktől lefelé, de 2 centinként 1db.

A másodiknál köldök vonalban volt két halvány. Még az előzőek sem lilultak be újra, pedig kevesebbel kezdtem a terhességet, mint az elsővel. Nem tudom, mitől függ ez. Semmivel nem kentem, sem előtte, sem utólag, hogy eltűnjenek. Persze, amik lettek, azok selyemfényűen látszanak, de nem vészes már így 2 évvel később.

2016. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsővel az utolsó hónapban repedt szét a hasam a köldökvonal alatt.Mára szinte nem is látszanak.

Másodikkal egyáltalán nem lettek striáim.

2016. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél egyáltalán nem lettek, most 37 hetes vagyok a másodikkal és a köldököm körül van 3-4 repedés, de ezek tulajdonképpen félidő óta megvannak. Nem tudom mi lesz a maradék 2-3 hétben...
2016. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!