Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek volt nagyon...

Kismamák! Kinek volt nagyon alacsony a hemoglobin szintje szülés előtt 1-2 héttel és mennyi volt?

Figyelt kérdés
Én még 32 hetes vagyok,3 hete volt transzfúzióm,mert akkor már 83 volt a hemoglobinom.A vér 106-ig felvitte,de most megint 98. A dokim szabin van. Biztos lejjebb megy még szülésig. Nem tudom adnak megint vért vagy mi várhat így? A vasat szedem folyamatosan,Ferrograd folic-t,ez már a 3. fajta,de úgy tűnik ez sem jó. Mondjuk a vasam 18,1 az meg jó.
2016. júl. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

En is kaptam 36hetesen.akkor 74,5 volt.

Szukes elott is kaptam voona de megusztam mert 100felett maradt.viszont elo volt keszitve mert program csaszar volt,hatha kell mutet kozben.akkor sem kellett szerencsere.aztan masnap mondta az orvosom hogy ha mar ott van,speckon leszurve (sok melo volt vele,mert sok ellenanyagot termeltem)akkor ha gondolom megkaphatom.

Kertem,had dobjon rajtam meg a nehez napokra :)

Kutya bajunk lett ettol.kisfiam egeszseges mint a makk.

En is ezt a vasat szedtem.a vegen,ez Nekem szinten tartotta.

De amugy is nagyon verszegeny vagyok gyerekkorom ota.

Kitartas,es tovabbi boldog babavarast.

2016. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Azóta voltam a dokinál is,jövőhéten újabb labor és ha tovább csökken akkor lesz még egy transzfúzióm. Kitartok,még 4-5 hét. :)
2016. aug. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!