Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a leletemen a...

B.tunde19 kérdése:

Mit jelent a leletemen a következő: uterus ap 51*31mm, endometrium: 4mmre tágult uterus üreg. Jelezhet terhességet? Az orvos grav. Tesztet javasolt, de minden teszt negatív.

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá hogy nem menstruálok mert másfél éves fiam születése óta még nem jött meg.
2016. máj. 1. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:

méh mérete, és a nyálkahártyában egy 4 mm-es nemtudommi? ezt a kifejezést, hogy uterus üreg, sosem láttam még.

mindenesetre sztem a teszttel a méhen kívüli terhességet akarja kizárni.


milyen panasszal mentél hozzá?

2016. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szurkált a hasam bal oldala, emiatt ultrahangozott meg. Mutatta is az uh képet hogy korai terhességre gyanakszik, de mondta hogy a teszt eldönti. A kép alapján nekem olyan volt, mint a petezsák.üresen.
2016. máj. 1. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

tehát akkor vsz a felritkulás helyett használja ezt a kifejezést.



ilyen nekem is volt többször is.

lehet, hogy nemsokára meg fog jönni a vérzésed.

de az is lehet, hogy semmi sem fog történni (nekem általában így volt).

azonban ha a méhedben van ekkora felritkulás, és az terhesség lenne, a teszt már egészen biztosan jelezne (kisfiammal 1,7 mm-es felritkulás "korában" teszteltem pozitívat :))

2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!