Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az első babával rosszul...

Akik az első babával rosszul voltak hogy készültek arra, hogy ha a másodikkal is rosszul lesznek hogy látják el az elsőt?

Figyelt kérdés

Az első 4-5 hónapot végighánytam, alig tudtam felkelni, a 3 hónapban kórházba kerültem. Utána már "csak" délelőtt hánytam de egész nap rosszul voltam, így nem sok mindent tudtam csinálni.

Viszont a 2. terhességnél muszáj ellátni az elsőt..

Most 6 hónapos, nem tudom mikorra tervezzük a tesót, ebből a szempontból mekkora korkülönbség lenne jó? Ha már van olyan okos, hogy megérti mi van velem, nem kell folyamatosan vigyázni rá, segíteni neki?



2016. júl. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 éves korra tenném.
2016. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél semmi bajom nem volt. Most a másodikkal állandó hánYinger volt a 18hétig,utána is heti 5x legalább a 24hétig. 18hétig felkelni is alig bírtam. Párom vitte a nagyot oviba,én pihentem. Du is ő segitett vele,meg mindent ő csinált kb,én főztem,mostam délelött,pont ennyi ideig még nem voltam rosszul. Utána kezdtem el dolgozni új helyen. A nagy elég önálló hálisten. Tesó októberben érkezik,hó elején. A nagy pedig akkor lesz 4éves.
2016. júl. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a ferjem rengeteget segített,szerencsere otthonrol dolgozik,igy ment neki..ha pedig nagyon nem ért ra,akkor meset nezett a nagyobbik..mikor a harmadikkal tartottam a hanyos idoszaknal,ferjem vitte oviba a nagyot,a kicsivel mesét neztem,ilyesmik...en is kb. Csak fozni es mosast berakni vtam képes.3 ev van a gyerekek között.
2016. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A férjem 7kor megy 18kor jön, sokat nem segít, anyum messze lakik, anyós nyugdíjas de még dolgozik. Ő talán tud majd segíteni.

Egy ismerősöm esett szinte azonnal teherbe szülés után, ő csak 2 hónapig volt rosszul, akkor az első pici volt még, ha hányt betette a kiságyba és nem szökött meg, együtt feküdtek, kint ült egy padon. Ez se rossz - csak én császáros lettem és nem ajánlott rövid időn belül új baba.

Költözni akarunk 2-3 év múlva, új munkahelyet is szeretnék, ebből a szempontból is talán az ovis kort lenne jó megvárni.

2016. júl. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!