Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik pattanásosodtak...

Kismamák, akik pattanásosodtak terhesség alatt: meddig tartott?

Figyelt kérdés
Alapból tiszta az arcom, menstruáció előtt egy héttel szoktak megjelenni a pattanások, és kb 5 nap múlva eltűnnek. Most a terhesség 8-9. hetén jelentek meg, most a 13.-ban vagyok, és minden nap jelennek meg újabbak. Aki hasonló helyzetben volt: meddig tartott? Ideiglenes vagy a terhesség végéig is kitarthat? Van egy babona is, hogy utal arra ha lány lesz: szóval ha van kedvetek leírhatjátok hogy végül kislány vagy kisfiú lett :)
2016. júl. 22. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tiszta volt az arcom meg mindenem a terhesség előtt. De amikor teherbe estem én is kipattogtam viszont nekem nem az arcom hanem a melleimnél leginkább. Viszont most már ilyenek nincsenek egyáltalán, nem is akarom hogy újra legyen, remélem már nem fog előjönni.


15+5 hkm

2016. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első 5 hónapban, aztán szépen letisztult.
2016. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


A baba nemét meg még nem tudom, de remélem hamarosan megmutatja magát. :)

2016. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem fickó volt :) második voltam.
2016. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor máris megdőlt a teória a nemmel kapcsolatban :D Amúgy nekem is jelentek meg a melleimnél is pattanások. De az arcom bosszant leginkább. Legfőképpen azért, mert én az a tipikus pattanásnyomó vagyok :D Nagyon nehezen tudom megállni, hogy ne nyúljak hozzájuk.
2016. júl. 22. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az allamon es a vallamon-hatamnal lettek pattanasok es valoszinuleg kislany lesz. De 12. het utan az arcomrol elmultak szerencsere. Szoval kitartas :)
2016. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 hetes voltam az esküvőnkön (nem a gyerek miatt), addigra elmúlt. Kislány lett és csak az arcomon pattanásosodtam.
2016. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem még szülés után is volt pár hétig, de félidőig kb csúnyább volt, mint utána. Annyi, hogy nekem menzesz körül amúgy is jellemző volt minimális szinten, mióta szültem meg ovu körül.

Kisfiam van. :) de a babonák kb fele jött be csak :D

2016. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Magamhoz képest az arcom undorító volt. 3 db hatalmas pattanás volt rajta mehettem kozmetikushoz, kenhettem ott volt kb a 13--4. hétig.

Kisfiú lesz.

Első gyerkőc lány szép tiszta volt az arcom.

17hkm

2016. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elején olyan volt a mellkasom, mint egy nagyon kamaszodó tininek... Most már nem olyan mennyiségben, de még mindig vannak újak a mellkasomon, az államon, néha a homlokomon. A terhesség előtt tiszta volt a bőröm. Viszont meg kell állni a nyomkodást, kaparást, én néhánynál nem tudtam, és nagyon csúnyán megmaradt a helyük :(

Kislányt várok, 32 hetes vagyok.

2016. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!