Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes lehetek ha...

Hány hetes terhes lehetek ha a petezsák 32 mm és benne egy élő embryo található? 2 hete még csak 15 mm-es petezsák volt látható.

Figyelt kérdés
Azért nem tudom a terhesség pontos idejét mert február óta nem jött meg..

2016. júl. 21. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet h februar ota nem jott meg?mi a baj? En soha nem nezegettem a papiromon hany mm-es a petezsak vagy az embrio,de ha ket hete még csak petezsak volt lathato akkor KB.4hetes lehetett,vagy meg elobbi,hiszen 5-6hetnel mar magzati szivhangot is lehet hallani.tehat KB.most olyan 6hetes lehetsz en igy tippelnek.
2016. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A kommentelőknek sokkal pontosabb műszereik vannak ennek megállapításához, mint az orvosnak, Hidd El! ;)
2016. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A dokinak kell tudnia a méret alapján, hogy hány hetes lehet, főleg ha volt már ultrahang, és azóta a vártnak megfelelően fejlődött. Elvileg rá is kéne írnia a leletedre, amit kapsz.

Ha ez nem történt meg, akkor menj mások orvoshoz, mert ez egy sarlatán, és a szakmai felkészültsége finoman szólva is kívánni valót hagy maga után.

2016. júl. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megint jonnek a kis okoskodoak!Senki nem mondta hogy jobban tudjuk mint az orvosok,a kerdezo tippet kert,es nem okoskodast.nyilvan el fog menni a kovetkezo uh-ra ahol pontosat tud majd mondani a doki.Elso uh-n ha csak a petezsak lathato ,nem szoktak pontos hetet mondani,majdcsak onnantol mikor mar elo magzatot latnak,es gondolom novel izgatott es nem bir varni azert irhatta ki a kerdest.
2016. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jo de 15 es 30 mm-es petezsaknal mar irnia kene valamit a papírra. Petezsakbol nem lehet megmondani sztem hanem embrió méret kellene es akkor mar lehet mondani valami pontosabbat sztem. A lényeg h az elején nap kb 1 mm-t no a petezsak kb ami nalad teljesen jonak tűnik! Crl alapján keress ra h mennyi idős lehetsz. Nalam kb jól is mutatta. Azt hiszem a babaszobas táblázatot hasznaltam én.

Gratulálok!

20hkm

2016. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azta,de feszült itt valaki korán reggel!A 2-es a kérdezőt gúnyolta,ha tudnál szöveget értelmezni.Hogy ezeket a kérdéseket miért nem az orvostól kérdezte,ha ott volt,mert a válaszolók nem jósok.De nyilván neked inged az okoskodás,ha ennyire magadra vetted.
2016. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem értem hogy aki nem tud normális választ írni minek is pazarolja az idejét.. természetesen mondta az orvos, hogy szerinte kb mennyi idős lehetek, azt mondta kb 6hét, csupán tapasztalatok érdekeltek, hogy kinek mekkora volt, mert a neten több táblázatot is találtam ami szerint már kb 8 hetes lennék. Azért is volt furcsa nekem a 6 hét mert ugye 2 hete is voltam, akkor 4 hetesnek kellett lennem, az orvos szerint, de előtte egy héttel már pozitív lett a teszt, szóval 3 hetesen, ami gyakorlatilag azt kellene hogy jelentse hogy aktus után egy héttel már kimutatta a teszt.. furcsa volt
2016. júl. 23. 05:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,akkor jol tippeltem!((; 6/7 pont en nem okoskodtam hanem aki probalja a kerdezot kioktatni!En a kerdesre valaszoltam,kioktatas,es okoskodas nelkul,bocsi.Kedves kerdezo kellemes es nyugodt babavarast kivanok neked!
2016. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!