Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel hogy...

Előfordult már valakivel hogy méhen kívüli terhesnek nézték és mégsem az volt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Mar akartak is cinni a mutobe amikor kozoltem h en haza megyek. Elmentem magan orvoshoz. Betoltott 5 hetes volt a terhessegem. Termeszetesen mehen belul.
2016. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes voltam, barnáztam, a doki még semmit nem látott az UH-n, de azt mondta a kávézacc szerű vérzés a méhen kívüli jele is lehet. Szerencsére nem az volt. :)
2016. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bementem a dokihoz, az UH-n nem látott semmit. Vettek vért. Két nap múlva hívott, hogy azonnal menjek be mert az értékek alapján neki bizony már látnia kellett volna a babát, tehát valószínű méhen kívül van.

Tiszta frászban berohantam. Két orvos várt rám, hogy na akkor ők most megkeresik bárhol is legyen. Bekapcsolták az UH-t és ott volt a helyén ahova való :)

28hkm

2016. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok hogy volt e valakinek olyan hogy uh-n méhen kívüli terhességre utaló jelet láttak de aztan mégsem az volt hanem később rendes terhesség. Nekem ma ezt mondták hogy méhen kívül látnak valamit de nem tudják pontosan mit (ezzel el is könyveltek) most kórházban vagyok de az égvilágon semmi méh.kív. tünetem nincs. Nem vérzek nem fáj semmim a hcg folyamatosan emelkedik ma már 4000+volt. Nincsenek felerősödött terhes tüneteim sem. Borzasztóan reménykedek hogy rendes terhesség lesz csak mát annyira keresik hogy hol van hogy valami márt gondolnak annak :( ja menstruáció alapján pont 7 hetes vagyok sajat számítasú lehetséges foganratás alapján 5 het 6 napos
2016. júl. 22. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már két méhen kívüli terhességem volt, mindkettőnél volt szokatlan fájdalom (ami az egészségesnek indult terhességemnél nem) inkább el oldalon és szúró, az első végbélbe nyillalló, viszont ezek az 5. hét környékén kezdődtek és volt, hogy két-három napig semmi bajon nem volt. Barnázni az elsőnél barnáztam utro mellett is, a másodiknál nem. 7 hetesen már tuti, de 5+6 hetesen is látniuk kellene valamit.Jó ultrahanggal ilyenkor már a méhen kívülit is tutira látják, nekem 5+2-nél megtalálta egy jó ultrahangos orvos, jó készülékkel. Tényleg semmi tüneted?A hcg elég magas ahhoz, hogy valahol már látni kell valamit. Ilyenkor azt is nézik kétnaponta vérből, hogy milyen ütemben emelkedik. Ezzel mi a helyzet. Az viszont, hogy nincsenek igazán terhes tüneteid utalhat inkább erre (bár vannak akik semmit nem éreznek), mert nekem az egészségesnek indult terhességnél (vetélés lett a vége) nagyon erősek voltak, ahogy emelkedett a hcg, a méhen kívüliknél sokkal kevésbé, szerintem azért, mert általában lassabban emelkedik a hcg (nekem is így volt) a normálisnál és a szervezetnek több ideje van hozzászokni egy-egy mennyiséghez.
2016. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Reggel volt megint vervetel és uh a hcg már 5000 viszont a babat is megtalaltak a petevezetekemben. Amit tegnap mehen kivulinek gondoltak az nem az volt viszont ma mar egyertelmuen latszott sajnos :( hétfőn műtenek. Nekem meg mindig nem faj semmi
2016. júl. 23. 11:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiveve a szívemet mert az mar összetört...
2016. júl. 23. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnalom ami Veled tortent! Remelem azota van egy mehen beluli egeszseges pocaklakod!!
2016. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled azóta? Lett gyerkőc?
2023. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen lett azóta egy csodálatos kislányom, már 2,5 éves. Természetes úton fogant 4 hónap próbálkozás után
2023. jún. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!