Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha a várandós...

Mi történik ha a várandós kiskönyv nem minden része van bepecsételve?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz járok és a védőnőm azt mondta,hogy ultrahangra ne menjek szakrendelőbe,a barátnőm meg azt hogy így nem leszek vmire jogosult.Hogy van ez?
2016. júl. 23. 04:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nekem jó igy minden, ahogy van. nem szeretnék védőnőt.
2016. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Védőnő a gyerek mellé is kellesz.


Ha mész szülni akkor a kiskönyvben látnak minden leletet egy helyen.

És kiskönyv nélkül az egyszeri anyaságira sem leszel jogosult.

2016. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21-es,Magyarországon élsz?Ha igen akkor védőnő kell,vagyis "jár",ha nem akarod,akkor le kell mondanod,de mindenképpen a látókörébe kell kerülj..

Háziorvoshoz is menned kellene,szerintem sürgősen érdeklődd meg az orvosodnál,hogy miért nem tájékoztatott ezekről...(nem minősíteném,hogy hogyan végzi a munkáját)

Én is magánorvoshoz járok,már a harmadik terhességem,3. dokim..Az első orvosomnak semmilyen eü.-i intézményhez sem volt köze,mégis már első alkalommal teljesen korrekt módon elmondta,hogy kikkel kell kapcsolatba kerülnöm...

2016. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Most voltunk vizsgálaton, 16 hetes múltam na és most mondta a doki hogy menni kell most már védőnőhöz, tehát most már menni fogok. :)
2016. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!