Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Édes kisbabám" Várandós...

"Édes kisbabám" Várandós csomagot hányadik terhességi héttől adják ki? Mi kel hozzá? Mi van benne?

Figyelt kérdés

#terhesség #kiskönyv #hét #édes kisbabám
2015. júl. 23. 16:59
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nincs héthez kötve. Bár a 12. hetet érdemes megvárni. Promo anyagok vannak benne: Rossmanó kártya, popsitörlő, Sudocrem, melltartóbetét és anyatejgyűjtő tasak minta. Plusz egy Phillips Avent anyatejtároló pohár.
2015. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
6.honaptol adjak ki. Bar igazolnod nem kell de ha bem is latszik h terhes vagy akkor belekotnek.valaki irta h igy jart a pagikaban mert neki kis hasa volt.
2015. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertárban, ahol kiváltottam, azt mondták, hogy a 4. hónaptól lehet kiváltani. A kiskönyv kell hozzá mindenféleképpen, azzal igazolod magát a terhességet, és hogy betöltötted a hónapot!
2015. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes hülyeséget irt, a kiskönyvet kell bemutatni, nem hasméretre megy...Amúgy én nagyon hamar kiváltottam még kb a 12. hét körül, nem hiszem.hogy időhöz van kötve.
2015. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) :)
2015. júl. 24. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol lehet igényelni az ilyet? nem is hallottam róla :D
2015. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mobil alkalmazás. Le lehet tölteni a telefonodra ingyenesen, de van weboldaluk is. ha regisztrálsz, ad egy kódok. Amivel át veheted a várandós csomagot. :) (Édes kisbabám)
2015. júl. 29. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a weboldal címe?
2015. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
edeskisbabam.hu
2015. júl. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!