Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok de nem...

19 hetes terhes vagyok de nem érzem meg a babámat, ez baj?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon, borzasztó. Fél perc gugli: van, aki a 22-23. hétig nem is érzi. Méhlepény helyzetétől, alkati adottságoktól is függ.
2016. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem baj, én pl. már benne voltam 23. hétben, amikor először éreztem. Első babát állítólag később érzik meg a kismamák, ált. olyan félidőben, tehát 20. hét körül, de alkattól is függ.
2016. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nincs gond. Nyugi!
2016. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem baj mert mindenkinél máshol tapad meg a baba meg senki nem egyforma, plusz a testalkattól is függ.


Az meg hülyeség hogy az első babások később érzik meg. Én első babámat várom de már a 12. héten egyszer jelet adott magáról és utána a 14. héttől fogva folyamatosan érezni szoktam.

Egyszerűen fontos az hogy hol helyezkedik el a baba, számít hogy milyen vékony a kismama, számít hogy milyen aktívan mozog meg mennyire mozog a baba meg számít hogy mennyire figyel a kismama és mennyire ismeri saját testét is, rezdüléseit. Én pl. olyan vagyok hogy mindent hamarabb megérzek és mindenre hamarabb érzékeny vagyok, szerintem adottság is kell hozzá.


Bocsi hogy sok voltam.

2016. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. júl. 23. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én tegnap éreztem meg először, ma vagyok 19 hetes pont. nem hiszem, hogy baj lenne, mindenkinél eltérő. nekem pl úgy mozdult meg, hogy elkezdtem neki énekelni, aztán meg mondogattam, hogy legyen szíves hétfőn nem szégyenlősködni, mert szeretném megtudni a nemét, utána elhallgattam, a kezem végig az alhasamon volt és akkor megéreztem :) azóta folyamatosan könyörgöm neki, hogy csinálja megint, de nem akarja XD

szerintem légy türelmes vele, előbb-utóbb eljön az is :D

2016. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 19. héttől kezdtem érezni, de sokak csak a 22-23. héten érzik meg, szóval ne aggódj, a te eseted egyáltalán nem ritka.
2016. júl. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. babát csak a 20.hét végén kezdtem érezni.
2016. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!