Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek már az...

Van itt olyan, akinek már az elejétől kerekedett a teljes hasa?

Figyelt kérdés

Sovány alkat vagyok, a 14. hétben járok. Kb a 7-8. héttől puffadtam, estére jól látható volt, reggelre teljesen visszahúzódott. Eddig mindig a puffadást láttam viszont a tükörben, hiszen a tipikus köldök alatt kiinduló kis pocakkezdeményt kerestem, amit oly sok kismamánál látok. A férjem azonban a reggel megjegyezte, hogy milyen csinos kis pocakom van már, és hirtelen elkezdtem más szemmel nézni a tükörképet. Nem is tűnt fel, hogy egy kis ideje nem húzódik vissza reggelente a puffadás, amolyan állandó pocak lett. Az érdekes azonban az, hogy nem az a tipikus kis dombocska, hanem a teljes hasi részem kidomborodik. Indul lennről a köldök alatt 8-10 cm-ről és tart majdnem egészen a mellem alatti részig.


Van még itt olyan kismama, akinek ekképp nőtt a pocakja, tehát nem egy kis domborulat lenn, hanem a teljes hasi rész?


2016. júl. 25. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a teljes hasam nőtt, egészen a mellemig :) Én is furcsállottam picit, de én is puffadtam már a legelejétől. Mivel a méh nyomja felfelé a szerveket, ahogy növekszik, igy a belek is feljebb kerülnek. Szerintem azóta is puffadok, csak ugye a belek feljebb vannak, igy fent is nagyobbnak tűnik a hasam. Igazából nem tudom, h ez mennyire felel meg a valóságnak, ez az én elméletem :)
2016. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül :)

Hányadik hétben vagy?

2016. júl. 25. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is valahogy igy van a pocakom.Mar a 8-9hettol.Azota csak nagyobb Lett.
2016. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az egész. És már a 12 hét előtt látta volt kolléganőm. Most már 29hetes vagyok,a gyerekorvos már két hónapja hiszi hogy mindért szülnöm kéne.
2016. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1. vagyok. Én már a 22. hétben vagyok, de nekem is a legelejétől olyan volt, mint a tiéd. Azóta is hasonló, csak kicsit nagyobb :D
2016. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!