Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek?...

Milyen gyakorlatokat végezzek? Cél: erősödés, jobb állóképesség, egyensúlyérzék, kicsit kockás has (picit már az), feszes fenék, comb, alakformálás (bár nincs rossz alakom így sem) Egész testre! És azt is írjátok le, hogy miből mennyit csináljak.16/L

Figyelt kérdés

Gyenge vagyok és nem jó az állóképességem, ezeken szeretnék javítani, meg amiket leírtam.

Neten néztem gyakorlatokat, de nem tudom, melyikeket végezzem.

köszönöm előre is a válaszokat



2016. febr. 9. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
És miből mennyit hány naponta csináljak? Melyiket melyik nap?
2016. febr. 9. 18:29
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Teremben tudsz edzeni vagy otthoni edzésre gondoltál? És ha otthonira, akkor vannak súlyzóid? Nem mindegy.
2016. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
otthoni edzés, kézi súlyzóim vannak
2016. febr. 9. 18:33
 4/6 Cortez70 ***** válasza:

Heti 3 napos teljes testes edzéssel kellene kezdeni pár hétig. Utána majd mehet osztott is. Minden edzésen minden izomcsoportra 1-1 gyakorlattal, gyakorlatonként 3-4 sorozattal. Sorozatonként 10-15 ismétléssel akkora súlyokkal amivel ennyi éppen megy szabályosan. Pl Guggolás, fekvőtámasz ( vagy súlyzókkal nyomás fekve), egykezes evezés, vállból nyomás, bicepsz állva váltott karral, hátsó támaszos tolódzkodás tricepszre, hasprés (vagy lábemelés) , egylábas vádliemelés emelvényen. Kb így néz ki egy teljes testes terv. De találsz terveket a bodybuilder.hu oldalon, fent az edzés fülnél.

Meg olvasd el sárga kapszula című kis könyvet az alapokról. Google: sárga kapszula pdf.

2016. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2016. febr. 9. 19:48
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.:)
2016. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!