Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl korán mentem? Csináltam...

Túl korán mentem? Csináltam egy tesztet ami pozitiv lett de már 1 hete ma elmentem nögyógyászhoz és tök lekezelö volt velem hogy ilyen korán mentem!

Figyelt kérdés

Adott egy beutalot ultrahangra holnap oda megyek!

Látni fognak már valamit holnap vagy még az is korai?

Aug.23-án volt meg utoljára a mensim!


2008. szept. 29. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon érdekes az orvosod, ha már most így az elején ilyen akkor milyen lesz később?! Amúgy nem mentél korán szerintem. Én is kb. így mentem és nem mondta, hogy korai. Igaz elég nehezen tudták kiszámolni, hogy hány hetes vagyok, de végül sikerült. Most 18 hetes vagyok. Az UH-n látni fogják már a kis petezsákot. Boldog babavárást.
2008. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Lehet,hogy korán mentél,de attól a dokinak nem kellett volna lekezelőnek lennie ! Kb.5hetes lehetsz :)gratula :)

Az uh-án petezsákot biztos látnak,gondolom 2hét múlva majd vissza kell menned,hogy szívhang is legyen:)

Mondjuk nekem már a 6.dik héten volt szívhangja :)

Minden jót,boldog babavárást

35hetes kismama

2008. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hat max 5 hetes terhes lehetsz, az UH-n sem fognak sokat latni, max egy petezsakot. Ha szerencsed van, es normalis az UH-s doki, akkor keresni fog szivpulzalast (amennyiben van petezsak). Abszolut megertem, hogy azonnal dokihoz mentel (en is igy tettem), es jobb, ha mar most megnezik, hogy jo helyen tapadt-e meg a babo, es kizarjak a mehen kivuli terhesseget.
2008. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy ha ilyen az orvosod, lehet át kellene gondolni, hogy válts. Majd gondolkodj ezen. De az is lehet, hogy épp rossz passzban volt. Majd meglátod.
2008. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdező nem írta, hogy a fogadott dokija!
2008. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

keress masik dokit.. vagy keress magandokit.. lekezelo doki nem jo doki, mi lesz majd, ha érzékenyebb leszel, meg minden.. duh.

kb 5 hetesen mentem en is dokihoz, siman latszott a petezsák, es benne egy kis gubó (embrió), igaz, huvelyi ultrahangon, es nem mondta a doki, hogy koran mentem, irt beutalot a vedonohoz, meg felkeszitett, hogy barnas folyaskor ne remuljek meg stb.

a szikholyagot meg a petezsakot latni fogjak tuti, az embriot nem ezer szazalek, de azert eleg valoszinu!

2008. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:D!

Nem magán dokinál voltam, az én orvosom most sajni szabin van 3 hétig és addig nem akartam várni de már nagyon megbántam:(! Többet nem megyek ehhez......

Remélem hogy holnap már látni fognak valamit:)!

2008. szept. 29. 18:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hetesen voltam először, még a petezsák is épphogy látszott. De egy szóval se mondta a doki, hogy korán lenne, sőt nem is utalt rá. Üdv 33 hetes kismama
2008. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
na én is igy jártam, 5 hetesen mentem a fogadott dokimhoz, akinél már az elöző vetélésemkor voltam, és kiröhögött minek mentem oda,pénzt is adtam neki, csak 5mm petezsákot látott, pár napra azt is elvetéltem, na nem is megyek hozzá többet, most 12 hetes vagyok, uj dokim rendes nagyon, nála 7 hetesen voltam, és volt szivhang már, és kaptam baba megtartó kúpot, ennek köszönhetö hogy most idáig jutottunk, remélem minden rendben lesz. javaslom én is menj a saját dokidhoz, vagy keress mást.
2008. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Az egyik ismerősöm kicsit később ment dokihoz, mint te és őt meg azért cseszték le, hogy miért nem ment hamarabb, mert mi lett volna, ha méhen kívüli terhesség. Szóval ne is törődj vele, sajnos lesz még részed néhány ilyen dologban. Nem hiszem, hogy tud az ember valamit úgy csinálni, hogy nem kössenek bele, de így legalább te tudod, hogy minden rendben odabent. Egyébként meg simán megmondhattad volna neki (finoman), hogy nem érsz rá később és neki tényleg nem az a dolga, hogy lekezelően bánjon veled, hanem, hogy rendesen megvizsgáljon. Szóval kicsit felháborító, de kitartást kívánok a továbbiakban..
2008. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!