Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes lehetek, ma...

Pár hetes terhes lehetek, ma csináltam meg a tesztet. Mitől függ, hogy megmarad-e a baba, tudom-e befolyásolni? És mikor menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Még orvosnál nem voltam.Tudom, hogy a 12. hét a vízválasztó, de addig is mit tehetnék. Annyira örülünk az eredménynek és most parázhatok 12 héten keresztül?
2007. okt. 31. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A legjobb amit teszel, hogy nem parázol. A dolgokat nem mi irányítjuk. Bízd az égre és élvezd a gyönyörű pillanatokat, mert később bánni fogod, hogy az egod miatt elvsztegettél a babád elől egy csomó időt. Neki már most egy vidám és kiegyensúlyozott Anyukára van szüksége. Rád!!! Drukkolok! Egy 25 hetes kismama, akinek szintén nem mindig sikerül, de igyekszik:)
2007. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt pozitív,de ha nem is, menj mielőbb dokihoz. Tenni nem tudsz semmit, a természet eldönti. Én is 8 hetes vagyok, nem mondom hogy nem gondolok rá, de nem szabad ezen rágódni.-) Élvezd a kisbabád, és minden rendben lesz:-)Ne emelj nehezet, ne erőltesd meg magad és nem lesz gond.
2007. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Minél előbb menj orvoshoz és ne idegeskedj. Az orvos majd elmondja, hogy mire kell figyelni és a védőnő is sokat segít, de teljes mértékben nem tudod befolyásolni, hogy megmarad-e a baba. Próbálj ne gondolni semmi rosszra, csak örülj a babának. Gratulálok és minden jót kívánok!
2007. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A dokihoz akkor tessék menni,amint tudsz!!!Ő majd elmondja mit kell tenni.Ne félj kérdezni tőle!

Amúgy egyél rendesen,sok gyümölcsöt és zöldséget.(Sütőtök,cékla,sárgarépa,karfiol,alma,teljeskiörlésűliszből készült kenyér..)Meg ha van egy kis szabadidőd,akkor üsd be google-ba,h "kismama",és onnét egy csomó hasznos dolgot meg fogsz tudni.Én is így állatam neki.

Grat a babához!


Egy 11 hetes kismama.

2007. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz az a legrosszabb amit tehetsz!

A szervezet szelektál.Nézd a jó oldalát csökken az esélye a rendellenes magzatoknak.Gondolom te is egészséges bébit akarsz úgyhogy ne idegeskedj és táplálkozz egészségesen ennél többet nem tehetsz.

2007. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 6 hetes kor után érdemes orvoshoz menni,legalábbis én első terhességem alatt akkor mentem,most a második babámat várom,8.héten mentem vele orvoshoz.AMi fontos,ne gondolj arra,hogy nem marad meg a baba!Miért ne maradna?Minden rendben lesz,szedd a vitaminokat,táplálkozz helyesen,igyál napi 2-2,5 liter folyadékot,és ami a legfontosabb ne idegeskedj és ne emelj nehezet!

Üdv.:15 hetes kismama

2007. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne idegeskedj, és menj el orvoshoz! Ha túl korán mész, akkor előfordulhat, hogy még nem látszik a pici, csak az, hogy megvastagodott az endometrium, ha ez történik, ne izgulj!!! Én is túl korán mentem (kb. 4 hetes lehettem, és nagy csalódás volt, hogy nem látszott), és most várom a köv. UH-t.Bízz benne, és ne izgulj! Üdv.

2007. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!