Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre kiírt kismamák,...

Szeptemberre kiírt kismamák, mi újság?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Ki mennyit hízott? Mi a tippetek, mikor érkezik a baba? Hányadik gyerek? Fiú lesz vagy kislány?
2016. júl. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!nem tudom ide irhatom e de én augusztus 27 re vagyok kiìrva! nagyon jól érzem magam mondjuk ezt a meleget nehezen bírom! összesen csak 1 kg-ot hìztam! :)

kislány lesz és a 4. gyerek egyben utolsó! :) reménykedem benne hogy 08.12. e körül megszületik! :)

Nálad mi a helyzet? hogy vagy? mikorra vagy kiírva? meg vettetek már mindent?

35 hkm

2016. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 kg??? az nem semmi..én 33 hetes vagyok és 17 kgnál tartok. ez a második babám, szintén lány, az első lányommal 22 kg-ot híztam. én is jól bírom egyébként, a hízástól, a nagy pocaktól kicsit fáradékony és lomha vagyok, már nagyon várom hogy megszülessen a pici és visszanyerjem az önkontrollt...az első babánál 1 éves koráig lement minden, remélem most is így lesz.


venni nagyon nem kellett semmit, Tesco kör, tekintettel arra hogy azonos neműek, a kórházi csomagom már összekészítve.

2016. júl. 28. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Második babánkat várjuk - elsőszülöttünk fiú, 11 hónapos, most lányunk lesz- szept. 10-re vagyok kiírva. Szerintem előbb kibújik majd a kiscsaj, mert már 2 olyan esténk volt, azt hittem beindul a szülés (4-5 órán át keményedett a pocak és jóslóim voltak, bármit is csináltam).

Kb. 8-10kg plusznál járhatok, egyideje nem álltam mérlegre :S

A medencém már nagyon odavan, pl alig tudok felkelni a földről, a séták sem esnek már jól, és rosszul alszom, nameg ezt az időjárást nehezen viselem. Ezen kívül jól vagyok :)

2016. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az első kisbabát várom, kisfiú lesz és szeptember 9-re vagyok kiírva. 37 éves vagyok, eddig minden rendben van szerencsére, bár annak nem örülök, hogy már 14 kg-ot híztam... Külföldön élek, itt márciustól októberig 35-38 fok van, esténként 25 körül, szóval napközben igyekszem légkondis helyiségekben tartózkodni 😊

Mostanában kicsit rosszul alszom, mert már az egyik oldalamról a másikra történő átfordulás is külön mutatvány, plusz 3-4-szer biztosan ki kell mennem éjjel a mosdóba. A baba sokat mozog, általában napközben, éjjel mintha aludna velem együtt, remélem, ezt a jó szokását a születése után is megőrzi.

Egyszóval, van egy pár kellemetlenségem, de szerencsére csak apróságok, így nem panaszkodhatom.

Ja, és én nem várom, hogy előbb kibújjon, édesanyám csak szeptember első hetében tud kiérkezni hozzánk és jó lenne, ha már itt lenne, amikor megszületik.

Mindenkinek minden jót kívánok és sok boldogságot a kisbabához!

2016. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na igen, az oldalról fordulás éjszaka nekem is a gyengém..mint ha egy 10 kg-os zsákot kéne elpakolnom valahogy a másik oldalra.. :D a férjem mondja is rám hogy anyatank :)
2016. júl. 29. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hármas vagyok.

Nem bírok aludni :S veletek is gyakran előfordul? Mit tesztek ellene? Ismertek olyan homeós szert, ami bevált és lehet terhesség alatt szedni?

2016. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul alszom már kb a 34. héttől. Éjjel sokszor fölkelek a mosdóba, ezen kívül minden egyes fordulásnál felébredek, mert egy külön akrobata mutatvány, amit művelek, és sajnos sokszor már pirkadat előtt véglegesen felébredek. Ilyenkor - mivel már nem dolgozom - napközben alszom 1-2 órát. Nekem sajnos semmi nem segített a homeopátiás szerek közül, egyéb meg nem jöhet szóba, így marad a napközbeni pihenés, ha tudok :-/

37+4 hkm

2016. aug. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!