Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június közepe tájára kiírt...

Június közepe tájára kiírt kismamák, mi újság veletek?

Figyelt kérdés
Mekkora a babátok,mennyit híztatok,vettetek-e már valamit a picurnak,mi lesz a neme...
2009. febr. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, én június elejére vagyok kiírva, de gondolom nem baj hogy írok! Mi kislányt várunk, azt hogy most mekkora nem tudom, a haskörméretem: 97 cm, de alacsony vagyok. Én eddig 6 kg híztam, kicsit mindenhol kikerekedtem:)Egy pár hete érzem, hogy rugdos - nagyon jó érzés!

Eddig vettünk neki babakocsit,kiságyat,pelenkázót,hordozót,néhány ruhát-játékot (főleg kaptunk), amúgy unisex dolgokat vásároltunk eddig, mert kell majd egy pár év múlva a tesónak is!

És te hogy vagy? Boldog Babavárást! Üdv: 22 hetes kismami

2009. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június végére vagyok kiírva. Hétfőn tudtuk meg, hogy kislány.Nagyon örülünk neki.

Pár napja kezdtem érezni valami mocorgást. Szerintem ez már a kicsim volt.

Egyenlőre két kilót híztam és remélem nem fogok nagyon sokat felszedni.

Jövő hétre terveztük a férjemmel, hogy megyünk nézelődi és veszünk pár dolgot a picinek. Már alig várom!

Te hanyadik hétben jársz? És mennyit híztál eddig?

üdv

19 hetes kismami

2009. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia;) Én júni.14re vagyok kiírva ma töltöm a 20hetem és a kislányom egy igazi örökmozgó. Ma zenét hallgattam és mintha táncolt volna;) nagyon élvezte a muzsikát a pocakomban;) mi 300grammok vagyunk és eddig 8kiló jött fel de csak a hasam meg a cicim ami megnőtt. szerencsére sehova sem hízok,....pl. tegnap egy régnem látott ismerősömmel ösze futottam és azt mondta, de le vagy fogyva;) örültem neki meg nem is ahoz képest,hogy 20hetes pocakos vagyok nem nagyon látszik a hasam. Modjuk a csípőm széles szóval van bőven helye a kiscsajszinak.

szép babavárást;)

2009. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júni 15-re vagyok kiírva. Hétfőn voltam a genetikai ultrahangon, és akkor tudtam meg, hogy kislány :-))))

Az Apukája nagyon azt szeretett volna, így nagy a boldogság. Nekem 92 cm a hasam körfogata, de csak 158 cm magas vagyok. Már elég szépen látszik :-) A doki nem mondott szinte semmit az ultrahang közben, csak ha rákérdeztem vajamire. Egyedül annyit kérdezett, hogy akarom-e tudni a nemét? Hát persze! Szóval arról, hogy mekkora nem nagyon tudok semmit de szerintem úgy 20-25 cm lehet. Mi kapunk kiságyat, és pelenkázót valamint egy csomó ruhát a barátnőmtől, így nem tudom azt kell-e majd venni egyáltalán, de a babakocsit én is pénteken vettem meg, rácsatolható hordozóval, így a nagyobb dolgok végülis megvannak.

Boldog babavárást mindenkinek! Ancsa 20hetes+5 napos kismama

2009. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én június 17-20 környékén fogok szülni egy kisfiút. Eddig még semmit sem vettünk a babókának és majd csak április május környékén állunk neki vásárolni, mert a párom nagyon babonás. Én kislányt szerettem volna, de most már örülök ennek a csöpp kisfiúnak.

19+1 hetesen 272 gramm volt a súlya.

Én a terhességet nem kezdtem valami kis súllyal, de szerencsére az elején 6-7 kilót fogytam, amiből eddig még csak 2 jött vissza, igyekszem, nem sokat enni.

Január 13-án éreztem először a picit, de igazán a héten kezdett aktívvá válni, de a párom még nem érzi a mozgását.


Minden jót nektek!!

2009. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló. Nekem még nem igazán látszik a hasam, igazából le is tudnám még tagadni, hogy babát várok, mert a csípőm is széles, kismamaruha meg még egyáltalán nem kell.
2009. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy látom a válaszoló kismamáknak nagyobb arányban lesz lányuk,nekem már van egy kislányom,most másodikra még nem mutatta magát,titkolózik,de jó lenne ha kisfiú lenne,majd meglátjuk.Ezért is nem vettem még semmit,de az előzőekből is maradt még jó pár cucc,pl.babakocsit,kiságyat nem kell már vennem.Különben jól vagyok,a babuci is már egyre erősebben és gyakrabban mozog.Június 12-őre vagyok kiírva, eddig 5.5 kg-ot híztam,de nagyon sokat nem akarok felszedni,mert az elsővel huszonkilók szaladtak fel.Meg leszek elégedve,ha megállok olyan 12-13kg-nál.A pocim most kezdett el látványosabban nőni,bár már a 12.hét körül is látszott,annak örülök,hogy már a hasam elkezdi lehagyni a mellemet,mert eddig az volt a jellemző,hogy a cicim hamarabb beért a lakásba,mint én.A derekam és a lábaim kicsit szokott fájni,meg fáradékonyabb vagyok,de ez legyen a legnagyobb gondom.Gondolok majd rátok,remélem gyorsan eljön a június.Mindenkinek boldog problémamentes babavárást és könnyű,gyors szülést kívánok!
2009. febr. 2. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!