Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok extra derékfájás...

Mit csináltok extra derékfájás esetén 33 hetesen?

Figyelt kérdés
Másodszor volt az,hogy nem tudtam felkelni,és nem tudtam menni sem.egyszerűen nem tudtam lépni...magneziumot szedek,eddig csak a kismamajogás gyakorlatok hoztak javulást,de most az sem.dokihoz megyek hétfőn.az első babanal semmi ilyen nem volt,mivel faros volt,s most ez durva.van valami eszköz,módszer amivel ez enyhithető?előre is köszönöm!
2016. júl. 29. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hastartopantod van? Nekem az segitett nehanyszor.
2016. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen...most nézegettem,de nem tudom mi a jó,es praktikus.az segítene?konkrétan egy csigolya mintha kijött volna es kisugárzik...de ez lehet,hogy csak az érzet...
2016. júl. 29. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Carriwell haspantom van, azt hasznaltam, de a kismamajoga tobbet segitett. Aztan szules utan par honappal csontkovacs.
2016. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindkét terhességemnél így volt,de nem tudtam mit csinálni :-( fekvés után a kelés,séta volt a legrosszabb éjszaka persze 2 óránként élmény volt kimenni mosdóba. szülés után elmúlt,de nem rögtön
2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!