Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaktámaszt vagy pocakragaszt...

Pocaktámaszt vagy pocakragasztást viseltél terhesség alatt hát-, derékfájás ellen?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 28. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Carriwell hastartopantot, de csak par alkalommal derekfajas ellen. A kismamajoga tobbet segitett.
2016. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az Anita Baby Sherpat használom.

Az első két terhességem alatt rengeteget fájt a derekam.

A harmadikkal tudtam meg, hogy egyáltalán van ilyen.

Onnantól semmi derékfájásom nem volt.

Most a negyedikkel fél időtől hordom megint, teljes megelégedéssel.

Egyik este elfelejtettem felvenni és úgy mentem dolgozni, utána egy napig kínlódtam.

2016. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, az nekem túl vaskosnak tűnik. No meg egyet guggolsz vagy hajolsz, és szerintem tutira nem marad a helyén.

Arról nem is beszélve, hogy átüt a ruhán, én azért szeretem, hogy diszkrét és nem látszik.

második

2016. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, viseltem, haskötő pánt volt a neve (brendonos), nagyon szerettem. minden nap hordtam kb a 16. héttől. a barátnőm tanácsolta, hogy későbbre is tartsam meg, mert jól összetart szülés után, de nem volt jó, jobb volt a kórházi tépőzáras nagy haskötő.
2016. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

31 hetes vagyok. Időnként elkezd fájni a derekam és a hátam. Napokig így megy,utánna megszűnik.Leginkább éjszaka,de nappal is szokott.

Védőnő ajánlotta a pocakragasztást,de drága és az nem levdhető.x nap után veszik le és raknak fel újat. Így tusolni se tudok,ahogy szoktam és a hasamat se tudnám kenni stria ellen.

Ezért keresek más megoldást.

Hol lehet kapni? Baba szaküzlet vagy esrtleg gyógyászati segédedzköz?

Kismama torna segíthet még?

Jövő héttöl kezdek el járni hetv1 alkalmat.

Lehet korábban el kelett volna kezdeni de még 2 hónapom van haátra.


A

2016. júl. 28. 13:15
 6/7 A kérdező kommentje:

Anita baby sherpa hátfájádra is jó?

Most néztem utánna, Brendonban is kapható.

2016. júl. 28. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem ez kifejezetten a derekat támasztja, de lehet, hogy a hát is jobban tehermentesedik általa.

Sokszor a rossz tartás miatt egyik fájdalom okozza a másikat, szóval lehet hogy megoldja a gondodat.

Megnéztem a Brendonnál.

Az enyém egy régebbi modell, de ez hasonlít rá a legjobban:

[link]


Érdemes lehet Vaterán is megnézni, sokan megveszik, aztán mégsem használják és töredékéért is megkapod (már ha ez szempont).

De fordítva is csinálhatod, megveszed és eladod, ha már nem kell. :)


A méretválasztásra figyelj, sem a túl kicsi sem a túl nagy nem jó, mert vagy nem ér össze a tépőzár, vagy dörzsöli a bőröd, ha nem illeszkedik jól.

2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!