Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2008.06.03-án menstruáltam...

2008.06.03-án menstruáltam utoljára! Most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
mindig más eredményt mondanak,és nem tudom,hogy most jó időben voltam-e a 16 hetes afp-n! 26-án pénteken voltam! tud valaki segíteni? mert a mensitől számítva már elmúltam 16 hetes,a magzat nagyságából ítélve nem! most melyiket nézik ott?
2008. szept. 29. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

holnap töltöd be a 17 hetet.

Ezt is szokták nézni, nem vesznek vissza, mert a babák fejlődési üteme nem egyforma, majd utoléri magát.

2008. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi napra pontosan egyidősek vagyunk holnap töltjük be a 17. hetet. A vizsgálatokra mindig a naptár szerint kűldenek nem az ultrahang alapján. Jókor voltál én is azon a héten voltam, csak én 24-én szerdán. Minden oké ne izgulj!
2008. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Igen holnap töltöd be a 17hetet,mivel Neked minden kedden van a fordulópont.Tehát múlthét pénteken mikor az AFP-ét csinálták 16hetes és 3napos voltál.Ez pont jó!

És nyugi tényleg behozza a babád a lemaradást hisz nem egyforma ütemben nőnek!Nekem is pl 20hetesen 19nek mondta a doki:)Azóta meg már nagyobb is az átlagnál:)

Am itt nézegetheted a méreteket :

[link]

2008. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,csak azért bosszant ez az egész,mert a védőnőm szerint viszont a baba méretéből levett idő számít az afp-nél! aki pont velem egy idős,ő volt már? és neki a babából ítélve mennyi a terhessége ideje?
2008. szept. 29. 18:47
 5/9 A kérdező kommentje:
ja bocsi,most fogtam fel,hogy már leírtad!
2008. szept. 29. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont 06.03-án menstruáltam utoljára. :) És nekem két AFP-m van. Egy magánrendelésen vett vérvételkor megnézték azt is a 15. héten, mert a babám egy héttel mindig nagyobb. (tehát itt a baba méretét számolták) Viszont az állami, sztk-s vérvételem a terhességem 16. hetén történt a múlt héten csütörtökön a vizsgálat. (itt a terhességi hetet számolták)

Szóval, ettől nem leszünk okosabbak.

2008. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szia!

te vagy az,aki már előtte is válaszolt? nincs kedved priviben beszélgetni néha,mert jó lenne egy olyaan emberrel tartani a kapcsolatot,aki pont velem egyidős! neked megmozdult már? neked is szokott szurkálni a hasad?

nem akarok rámenős,vagy akaratos lenni,ha nem akarod mond meg nyugodtan!

szió!

2008. szept. 29. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki másodszor írtam és egyidősek vagyunk ha velem szeretnél emailezni, akkor nyugodtan írj nem zavarsz. Nekem pont ma mozdult meg a babám :-) Én nem tudok neked írni mert nincs fönn a címed.
2008. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg az utolsó hozzászóló, aki szintén 06.03-án menstruált utoljára.

hxxl32@yahoo.com-ra írhatsz. Szívesen venném én is. Ha egyáltalán rám is vonatkozik ez. :)

Engem március 10-re írtak ki szülni az Uzsokiban.

2008. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!