Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok kialakulását...

Terhességi csíkok kialakulását megelőző krémmel érdemes spórolni?

Figyelt kérdés
A DM-es 600 Ft-os babylove mama masszázskrémtől kezdve találtam 5000 Ft-os olajat is. Szerintetek hatásos az olcsóbb is, vagy inkább költsek rá?
2010. ápr. 17. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sajna ez főleg típus kérdése, még azt is hallottam, h ezek az olajok, krémek csak megnyugtatásra vannak, használni nem fognak....na szerintem azért jó ha a bőrt kicsit ápolod, szerintem így könnyebben nyúlik......nekem dm-es volt, amikor eszembe jutott kentem, én nem adnék ki súlyos ezreseket a dm-es termékeket amúgy is jónak tartom....

én nem voltam csíkos, de nem is volt akkora a hasam, ikrek vagy nagyon nagy baba esetén nem sokat tehet az ember

2010. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én a rossmannban vettem babydream márkájú olajat és nagyon kellemes.600ft körül van az is. azt használom a 3-4. hónaptól rendszeresen. mióta nagobb a hasam sűrűbben használom. drágábbat én sem vennék. azt hallottam a lényeg, hogy hidratáljuk a bőrt, hogy könnyebben táguljon. 40hetes vagyok, nincs striám, de szerintem is inkább alkati kérdés.
2010. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem sem kell méregdrága krémekre költeni. Én minden este bekenem a hasam és a derekam sima baba testápolóval és eddig még nagyon szép a bőr a pocimon, most 33 hetes vagyok. Pedig régebben dagi voltam és akkor bizony kirepedtem. Hát hogy most mi lesz, azt nem tudom, de minden esetre nem árt ha keni magát az ember, így nincs bőrviszketés sem.
2010. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 7000 ft-os Vichy-vel kentem naponta többször is és kirepedt, tehát nem ezen múlik!
2010. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. ápr. 17. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alkati kérdés, de azért nem árt kenegetni. Én is a dm-es olajat használom, 4 nap múlva szülök és még nincs csíkom (kop-kop-kop). Két éve a lányomnál az AVON-osat használtam, attól sem lett csíkom. Igaz, elsőre 17, most 13 kilót híztam. Ez is számít ám!!
2010. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Bőegyógyásztól tudom, hogy a csíkok kialakulása egyrészt hajlam, öröklődés kérdése, másrészt viszont jó, ha az ember használ valamit, mert elősegíti a bőr könnyebb nyúlását. Erre azonban nem krémet javasolnak, hanem olajat, legjobb az olivaolaj, amit 10 percig kell masszírozni a bőrbe (így lesz csak hatása). A krémek elvileg nem érnek semmit...
2010. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valoban hajlam, bortipus kerdese, de a szaraz bor rugalmatlanabb, igy jobban repedhet. Ezert nem art a kenegetes senkinek sem. Szerintem nem az ar a fontos, hanem az, hogy mi van benne. En ugy tudom, hogy a kakaovajat es/vagy e-vitamint tartalmazo kremek jok, mert rugalmasabb lesz toluk a bor.

De ez sem garantalja a teljes csikmentesseget. Az en felkarom gyermekkoromban szana-szet repedt a gyors novesemtol.

Elso terhesseg alatt hiztam 25 kilot vekony alkatra, megsem repedt a borom.

14 honap volt a ket szulesem kozott, a 2. babaval nem is lett nagyobb a pocim, teherbeeses elott visszanyertem az alakom es alig hiztam ra, ugyanazzal es ugyanannyit kentem a borom, mint az elso babat varva, megis lettek csikjaim.

Nah ezt en sem ertem.

De a baratnomnek pl szulestt koveto 1-2 napban jottek elo csikok (rengeteg), amikor hirtelen osszeesett a pocakja.

2010. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!