Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken voltam a Kyncsben és...

Pénteken voltam a Kyncsben és nem láttak szívhangot. Úgy számoltak hogy betöltött 8 hetes terhes vagyok. De itthon újra néztem a naptárat és kiderült hogy 10-12 nappal elszámoltam maga. Utolsó mensi jún 1. Van még remény? Hétfő vissza dokihoz.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy elszámoltad magad? utolsó mensitől számolják. 6 hetesen kéne szívhangnak lennie :(

az aktust nem tudod mikor volt? milyen hosszúak a ciklusaid?

2016. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

8. hétig van még remény, hogy lesz szívhang.

6 hetesen még nem mindenkinél szokott lenni. A leggyakoribb hogy 7 hetesen már van.

Én 6 hetes 3 naposan mentem először és nálunk volt szívhang egyébként.


16+6 hkm

2016. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A június 1. alapján valóban betöltötted a 8 hetet, nem számoltad el magad. :(
2016. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Minden tünet megvan, nincs vérzés,görcs. Én még bízok,hátha....a remény hal meg utoljára.Hétfőn kiderül.
2016. júl. 31. 06:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék leírni hogy 28mm petezsák, szikhólyag, és embrió is van.... Annyira de annyira bízok....
2016. júl. 31. 06:27
 6/13 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy félidőben volt ovud. nekem pl. akkor volt ovum, mikor meg kellett volna jöjjön, kb. aznap. Félidőben biztosan nem volt, mert csináltam LH tesztet és nem jelzett, szóval biztos voltam, hogy az a hónap nem lesz nyerő. Késéstől számítva 2 hétre mentem el dokihoz, ő is megtalálta a szikhólyagot, meg mindent, szívhang meg nem volt. Rá két hétre lett, most 33 hetes leszek. Szóval nyugi, bármi lehet még ebből.
2016. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is június 1 volt az utolsó menstruáció. 15 mm-es a magzat. És szivműködés kimutatható. Pénteken voltam ultrahangon.gép szerint 7+6 hetes voltam aznap. Szorítok hogy minden rendben legyen. De 6 hét végére már kellene szivhangnak lenni. Írj hogy mit mondtak.
2016. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A menszemsztol szamitva (aprilis17) 6.héten voltam és volt szívhang....ugyanakkor én tudom hogy mikor voltunk egyutt (majus 3) és majus 14.-en (28 napos a ciklusom) már nem jott meg. Egész ciklus alatt csak azon a napon voltu k együtt, bár sokan lepontoztak már emiatt. Biztos ott voltak, ők jobban tudják...vagy már nagyon savanyú a szőlő nem tudom.


Tehát gyakorlatilag 4.hétben voltam, az elmélet alkalmazása miatt viszont 6 hetesnek írnak a papírra.



Elméleti 8 hetesen már kellene hallani...mit szamoltal el? Julis 27-en voltal 8 hetes elméletileg és ha az intezetben is a Junius 1-et mondtad utolso menszesznek akkor jól szamoltak.

2016. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 9 hetesen volt szívhang! Vagyis nem is a hangot hallottam csak láttam az UH n h pulzál a szíve. 6 hetesen még csak azt állapította meg nekem az orvos valóban ott van a terhesség, és ennyi, 3 hét múlva visszamentem akkor már volt. Lehet érdemes lenne másik dokihoz is elmenni, nekem azt kellett volna, mert jól ránk hozta a frászt, 3 hétig azt se tudtam mi van, mert elvileg egy jó géppel már 6 hetesen látni h mi van! Azóta már más dokim van.

29 hetes kismama

2016. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma megyek másik dokihoz, mindenképpen meg írom hogy mi van. Egyébként a dokinak is mega a Kyncsben is azt mondtam ( úgy emlékeztem) hogy 05.20 volt az utolsó mensi napja,de megnéztem a naptárat és 06.01 volt.Na mindegy,ma kiderül.
2016. aug. 1. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!