Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mai párkapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai párkapcsolatot egy 24. évét betöltött szingli fiúnak hogy is kéne kialakítania? 5 és fél éve vagyok szingli és sok fele jártam a világban, de főleg itthon próbálok kialakítani párkapcsolatot, de nem sikerül. Mi/k hiányozhatnak?

Figyelt kérdés
Jó külsőm van,lehet velem beszélgetni különböző témákról,sokat olvasok,van nyelvtudásom,udvarias vagyok,vicces,hisz ezeket mind észlelem,de még így se.Mi lehet a baj?

#baj #eredmény #változtatnivalók
2013. febr. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyomulsz? Mert attól, hogy cukika vagy, nem fognak a lányok rád mászni.
2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez sem elég, akkor megyek és kiugrom egy villamos elé... Sziasztok!
2013. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találj valakit, aki neked tetszik, aztán kezdeményezz(: Ha nincs olyan, aki tetszene/el tudnád képzelni vele hosszútávon, akkor lehet rossz társaságban keresed, marad az ismerkedés.(: hajrá!(:
2013. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Talán mert szingli akarsz maradni? Úgy tűnik,. csajok vannak, csak nem akarod elkötelezni magad. Vagy nem értek valamit?
2013. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
keménynek kell lenni, meg kell muatatni hogy te vagy a Megtermékenyítő Erő a Férfi. Ez van. Ha kedves vagy csupán azzal sz@rra sem mész.
2013. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan akarod. Legalábbis a kérdésedből úgy tűnik. Azért ha egy lány jó radarokkal rendelkezik, akkor gyorsan megérzi egy srácon a kétségbeesett kapálózást, hogy már kb mindegy ki, csak találjak valakit... Beindulnak a szirénák és onnantól kezdve veszett ügy a dolog. :) 22/L
2013. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

amit leírtál az alapján semmi gond :D de nem tudjuk megállapítani hogy nézhetsz ki.. bár mindig mindenki tetszik valakinek.. de igen, talán jobban kéne nyomulni :D

19L

2013. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg agglegény lehetsz de szingli nem, ha csak nem vagy csaj!
2013. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!