Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akarnátok tudni a születendő...

Akarnátok tudni a születendő baba nemét ha harmadik baba és az első kettő egy fiú és egy lány?

Figyelt kérdés
Harmadik babánkat várjuk,és mindenki győzköd hogy "nézessem meg" mije van. Engem meg most nem érdekel,hisz teljesen mindegy.
2010. ápr. 17. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, én tudni akartam a harmadikat is. A megérzésekről pedig annyit, hogy én most a negyediket várom, aki egyértelműen fiú, és eddig mind a négyszer pont az ellenkezője lett a baba neme, mint amit éreztem... :-)
2010. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ebben a helyzetben lennék én nem szeretném tudni. :-) Az olyan izgi lenne szerintem. :-)
2010. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!