Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgása miatt van az...

A baba mozgása miatt van az hogy néha eközben máshol is érzek ilyen "ideg rángásszerű" érzést?

Figyelt kérdés

Pl. combomnál is előfordul meg a hasamnál fentebb is. Nagyon furcsa. Ezt a magzat mozgása válthatja ki?


(Már 3 hete érzem a babám mozgásait)

17 hetes kismama vagyok egyébként.


2016. júl. 31. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem inkább magnéziumhiány, az okoz akaratlan apró izomrángásokat. Én is ha észreveszem, hogy tikkel a szemhéjam, kicsit feltöltöm a Mg raktáraimat. Terhesen amúgy és javasolt a szedése.
2016. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külön nem szedek magnéziumot. Szedem a Ladeevit terhesvitamint meg szedek Forcapil kapszulát is amik tele vannak vitaminokkal.
2016. júl. 31. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

A Ladeevit egy kapszulája 75 mg magnéziumot tartalmaz, ehhez képest ők maguk írják, hogy a terhesség alatt 560 mg a magnéziumigény. Hol a többi 485 mg? A hajvitaminodban nulla magnézium van, tehát nem viszel be elé magnéziumot. Az orvosom velem (és minden kismamájával automatikusan) 2400 mg magnéziumot szedetett, tehát a tiednek kb. a 30-szorosát.


Én a helyedben növelném kicsit a Mg bevitelt, legalább egy kis MangeB6-tal, Magnosolvval, vagy Magnerottal.

2016. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok! Pont ezt tapasztalom én is. Növeltem a magneb6-ot azota jobb.
2016. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hát majd mondom férjemnek, hogy venni kéne.
2016. aug. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!