Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem de még nem...

Terhes lettem de még nem akarok gyereket. Mikor fogok beletörődni?

Figyelt kérdés
Most vettünk a férjemmel új házat, utazgatni akartunk majd 2-3 év múlva akartunk családot. Tablettát szedek mégis terhes lettem. Úgy érzem a régi életemnek vége én nem vagyok anyatípus még. Bulizni,szórakozni szeretnék még pár évet de mostmár nem tudok. Mert semmi nem lesz olyan mint előtte. Mikor törődök bele abba hogy terhes lettem?
2016. aug. 1. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem akarsz terhes lenni és még korainak tartod a gyermekvallalast, akkor nem beletorodni kell, hanem abortuszra menni.
2016. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
El kell vetetni, mert később majd a gyerekre haragszol majd azért, hogy nem tudtál utazgatni és szabadon élni még egy kicsit fiatalon.
2016. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Akkor fogsz beletörődni, amikor agyilag felnősz oda, hogy megérted, a gyerek többet ér az utazgatásnál és az értelmetlen bulizásnál.
2016. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Vetesd el mert a babàra fogsz hatagudni,nem beszelve arrol h igy milyen dinamikaja lenbe a babavarasnak.

Vetesd el.

2016. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Jaj,istenkém,hát ha ekkora tragédiának éled meg,akkor tényleg inkább vetesd el.

Amúgy az élet ilyen,nem mindig jön be a tervezés,ekkor kell a Bterv. De ezek miatt nem kéne világvége hangulatnak kialakulnia!

2016. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nyugi, nem ért véget az életed. Gyerekkel is lehet utazni. Férjed mit szeretne?


Ha bulizós típus vagy, akkor az nem változik. Legfeljebb 40 évesen szülsz, mert már "muszáj". És amikor lehet, lepasszolod a gyereket valamelyik rokonnak. Sokan csinálják így. :/


Azt döntsd el, hogy akarsz-e gyereket egyáltalán. Ha igen, akkor az az egy év bulizás nem fog hiányozni.

Ha nem akarsz, akkor pedig ne tartsd meg. De készülj, hogy erre a házasságod is rámehet.

2016. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem veteted el? Így mindenkinek rosszul. Élj előtte és majd később vállaltok gyereket.
2016. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

DÖntsd el mit szeretnél: abortusz és buli meg utazgatás, vagy egy gyerek! Ha megtartod akkor jobb lesz ha mihamarabb hozzászoksz a gondolathoz hogy egy élet növekszik benned és az önsajnálat helyett próbáld a legjobbat kihozni a dologból, nehogy a gyereked igya meg a levét annak hogy ilyen tragédiának érzed a dolgot.

Ha a gyerek nagyobb lesz újra fogtok tudni utazni, akár gyerekkel, akár nélküle is.

2016. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Engem még mindig érdekel, mit szól a férj.

Kiindulva abból, hogy ha az én feleségem elvetetné a közös babánkat, mert még bulizni akar, én beadnám a válást. Se közös ház, se isteni csoda össze nem tartana vele.

Olyan szóba se kerülne, hogy majd bulizunk, miután megölte a gyerekem, és majd lesz másik. Nem egy tárgyról beszélünk!


Ha két felnőtt, házas ember ilyen esetben nem tud felelősséget vállalni egy kis életért, nem érdemes együtt maradni.


Gondolom jelen esetben sem a kérdező dönt egyedül, normális esetben az apának/férjnek is van beleszólása.

Ha nincs, az is válóok lenne nálam.


Nyugodtan lehet lepontozni.


Egy abortuszt a legtöbb kapcsolat nem él túl. Ritka ha igen, de akkor mindkét fél úgy gondolja, hogy soha nem akarnak gyereket. Se most, se máskor.

2016. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
De itt most nem az a kérdés szerintem hogy abortusz legyen-e, a kérdező gondolom már eldöntötte a férjjel megbeszélve, hogy marad a baba, csak az a gondja hogy nem tudja megszokni a gondolatot hogy lesz egy gyereke...
2016. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!