Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nem akarok beletörődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok beletörődni ebbe? Miért nem lehet már egy normális valakim?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,eddig összesen 2 barátnőm volt,de mind a kettő kb. 1 hónapot tartott, meg volt még pár db egyéjszakásnak nevezhető valami.. A barátnőimmel én mondtam,hogy legyen vége,mert egyszerűen tök erőltetettnek éreztem az egésznek és mégha külsőre tetszettek is, belsőleg egyáltalán nem passzoltunk. Egyszerűen nem hiszem már el,hogy eddig még kiskorom óta nem találtam egy olyan valakit,akivel úgy éreztem,hogy minden jó , és utána nem vert át!! Rengeteg viszonzatalan szerelmem volt egészen kiskorom óta, és olyan is többször volt,hogy tudtam h tetszem valakinek de ő meg nekem nem. Egyszerűen már nagyon zavar ez, de ennek ellenére is akrom hinni,hogy van valaki olyan aki tökéletesen megért,és talán pont ezért kell rá ennyit várnom. De ugyanakkor emg ott van,hogy mi van ha mégse lesz ilyen,mivel eddig se volt.. és ez már nagyon zavar. És mégha az élet más területein tök jól mennek a dolgok, ez akkor is hiányzik. Ugyannyira nem lenne jó modnjuk,ha lenne valakim,de modnjuk nem lenne pénzem vagy ilyesmik , mint így. Egyszerűen nem hiszem el h erre vagyok ítélve, egyszerűen úgy érzem jogom van a boldogságra,mint mindkei másnak!


Amúgy igy én mentálisan nagyon erős vagyok , egyetlen,de tényleg egyelten dolog van,amiivel totálisan padlóra leeht küldeni,az pedig egy lány aki tetszik,és modnjuk átver vagy hasonló. Ilyenkor viszont nagyon ki bukok,teljesen magam alatt vagyok,amit persze csak én tudok,más mindig azt hiszi h minden rendben van,pedig sokszor nem. Nem tudom,hogy most az a jó ha elkezdem nagyon keresni a megfelelőt, vagy pedig ha hagyom az egészet. Csak már tényleg jó lenne valaki,mert akkor tényleg tökéletes lehetne minden..



2014. aug. 31. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szerencsétlen vagy
2014. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szerelemben nem vitatom,hogy az.. másban meg nem:\
2014. aug. 31. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

A gondolatmeneted nem jó, attól még, hogy nem vettél házat\autót semmi sem indokolja, hogy azt feltételezd, hogy soha nem is fogsz(vagy ha a példa nem tetszik, akkor inkább úgy képzeld el, hogy nem találtad meg a megfelelő házat\autót).

Próbálkozz többször, van akinek szerencséje van, és már az elsőben megtalálja azt akit keres, de ez igazából csak szerencse kérdése, akárhol találkozhatsz vele(az egyik nőmet egy hosszú sorban állásnak köszönhetek, miután elhagytam a jogsimat - járj nyitott szemmel).

2014. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pont.Az.Aki válasza:
irj pticit ha gondolod. 17/L
2014. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 hónap nagyon kevés hogy ki ismerd a másikat

1hónapnál adj többet a lányoknak

De ne feltétlen a külsőre menj! Kersd a belső értéket!

2014. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok hazudni, de meg van,hogy külső alapján kik jönnek be,és mindig csak azok közül igyekszem keresni,mivel tudom,hogy úgyis csak velük tudnám jól érezi magam és ezáltal ők is velem..
2014. aug. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!