Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama társaim csak én...

Kismama társaim csak én aggódok már megint? Mikor leszek már normális? Teljes káosz az életem, egyre inkább úgy érzem a terhesség is terhessé válik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először a h1n1,calici, most meg ez a lisztéria aggaszt.

Csak én aggódom most meg ezen?

Vagy más is?Mikor leszek már normális,úgy érzem összeroppanok.

Már nem tudom mit merjek enni, inni,hova merjek elmenni.


Ti miket nem esztek,hogy elkerüljétek ezt a nyavaját?

Vagy tényleg csak én vagyok ilyen pánikos?


2010. ápr. 18. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy eszek mindent mint eddig.minél jobban aggódik az ember h el ne kapja annál jobban el fogja.én nem aggódtam a h1n1 miatt sem meg a calici miatt sem és nem is kaptam el.ez miatt sem aggódok.te se tedd.
2010. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mind elkaptad azért vagy most ennyire ideges?

felesleges, mert idegeséggel nem lesz jobb.


Amit tehetsz kezet mosol gyakran, szappannal, soha nem eszel, vagy veszed a szádba a kezedet alapos kézmosás elött, nem eszel olyan dolgot amit nem ismersz (pl éttemeremben ha úgy gondolom egy mártásban nyers tojás lehet akkor megkérdezem van-e benne, és volt olyan hogy volt benne)

èn mindent ezsek, csak nyers hús, tojás és hökezeletlen tejterméket nem, és puha gombás, érlelt sajtot. A gyümölcsöt, zöldséget hámozom vagy jól megmosom.

2010. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Hát én is parázok, mert a lányommal elkaptam 22 hetes terhesen a rota vírust,a h1n1-et nem kaptuk el, de állítólag jön egy újabb, erősebb h1n1 járvány már ősztől és én augusztusban szülök. A higiéniára tényleg oda kell jobban figyelni, de ha elkapjuk, lehet, hogy nem is lesz komoly, mint ahogy híresztelik.
2010. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!