Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés kérdés megvitatása?

Haskeményedés kérdés megvitatása?

Figyelt kérdés
Engem is megint érint ez a dolog,mégsem tudom,sokat olvastam róla és a vélemények eltérőek.Ezért szeretném tőletek kérni írjatok véleményt,tapasztalatot-ha a baba kinyomja magát,befeszít az is baj,az is keményedésnek számít vagy ezzel nem kell úgy foglalkozni-gondolok itt már a huszon akárhányadik hétre is.Köszi
2016. aug. 2. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor keményedik a hasad, akkor a baba nem nyomja magát sehova, mozdulatlan.

3 gyerekes 23 hkm

2016. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem már a 20. hét körül keményedett, magnéziumot szedtem rá. sokszor akkor keményedik be, amikor egy nagyot mozdul, utána. de közben mozdulatlan. ha mozog közben akkor az nem keményedés. szedj rá magnéziumot, nem jó ha sokat keményedsz.

37hkm

2016. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevered a kettőt. A baba ezentúl mégtöbbször ki fogja nyomni magát, ez természetes, abszolút nem összekeverendő a haskeményedéssel, ami kb olyan mint egy vàdligörcs. Kemény feszes és kellemetlen. Én spec imádom mikor kinyomja magát, eszembe nem jutna h az keményedés. Ne aggódj!
2016. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, mikor a baba nyomja ki magát, akkor ott kemény a hasam,amikor klasszikus kemenyedes van, akkor az egész mehed osszehuzodik, a hasad teljesen kemeny lesz, mindenhol.
2016. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!