Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsaság, lehetek terhes?

Furcsaság, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma volt egy ilyen nyilalás a hasamalján a méhemnél, megnőtt a mellem és fáj es feszül. Lehetek terhes? Nem védekeztünk a parommal:)

2016. aug. 3. 19:40
 1/8 anonim válasza:
ha nm jon meg akkor lehetseges :D
2016. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár lehetsz is. Késik a mensid?
2016. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17-én kell megjönnie de azt írta az ovulációs kalkulátor, hogy hnap kéne tesztet néznem. Megnéztem, higy mikor volt ovulációm és pont akkor amikor együtt coltunk
2016. aug. 3. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ovulációd lehet nem pedig terhes vagy. 17-e még pont 14 nap.
2016. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam 9én kell
2016. aug. 3. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, mert ha terhes is vagy olyan halvány teszted lesz,hogy szinte szellemcsiknak is gondolhatod.

Nekem julius 27 kellet volna megjonie és aug1 én nagyon halvány pozitív a tesztem, természetesen van színe látható de ha előbb tesztelek valószínű hogy semmit sem láttam volna.

2016. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok nem tudok mit tenni :/ ha nem jön meg akkor gyanakodhatok
2016. aug. 3. 20:46
 8/8 Alexandraa17 válasza:

Szerintem az a biztos, hogy ha késik a mensid kb 5 napja akkor menj el dokihoz és ő tisztán meg mondja hogy mi rejtőzik a dologban :)

Én a tesztekre nem adok sokat.. változó nagyon

2016. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!