Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt lehetséges erős...

Hajnal7676 kérdése:

Negatív teszt lehetséges erős terhességi tünetek mellett? Fogantatás utáni 31 dik napon vagyok. Érzem hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Védekezés nélküli együttlét volt július 1 jén. A melleim két óriás labda, szédülök, hányingerem van és június 11 kén volt meg utoljára. Szurkált a hasam, tiszta rücsök lett és 3 szor akkora a mellbimbóudvarom, állandóan fáradt vagyok és éhes és sírok pedig nem sírtam évek óta. Fáj a fejem is meg a derekam meg a hátam. Mai teszt negatív holnap megyek orvoshoz uh ra. Sajnos petefészek cisztáim vannak de egész életembe voltak 13 éves korom óta és sose okoztak terhességi tüneteket. Nekem terhességi tünetei csak akkor voltak amikor terhes voltam. Vélemény?

2016. aug. 2. 13:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Vagy akkor ha bebeszeled magadnak es a tested tuneteket produkal
2016. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha holnap mész dokihoz, akkor már csak tőle tudhatod meg az igazat. De én ismerek olyat, akinek a terhesteszt nem mutatta ki, hogy pozitív, 3 gyereke van, egyszer sem volt poz a teszt, csak amikor már legalább 8 hetes volt. Szóval előbb látszott a szívműködés az uh-n, mint a terhesteszten a pozitív. Bár ez ritka. Azért írd majd meg, mi van!
2016. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Rúg a baba? Fájásaid vannak? Elfolyt a magzatvized? Tolofájások? Nem? Akkor nem érezheted. Maximum bebeszéled magadnak. A teszt is negatív, pedig már ki kellett volna mutatnia. Nekem 2 nap késésnél olyan erős volt a csik, h egyértelmű volt. A rosszullét meg amiket leirtál tünetek ilyen hamar nem jelentkeznek de voltál már terhes is tudod. Talán a következő hónapban sikerül. Nem mindenkinek sikerül elsöre.
2016. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2 nap kesesnel nem KELL kimutatnia... Nekem 3-4 nap kesesnel azt hittem negativ majdnem kidobtam de aztan megis jobban megneztem es ott volt az alig eszreveheto halvany vonal. Ha kesobb tortent fogamzas akkor nem KELL kimutatnia meg...
2016. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Es amugy meg a tuneteknek sem KELL 6. vagy 5. Hettol jelentkeznie..hamarabb is akar volt olyan terhessegem is..
2016. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem valasztodik ki a hcg a vizeletembrn. Soha nem volt még pozitív tesztem.


A gyerekeim lombik babák, így a verteszt alapján hamar kiderült a terhesség, de pozitív tesztem 8 hetes terhesen sem volt, utána már nem is teszteltem.


Persze lehet a kérdező csak bebeszeli a tüneteket, de azért nem kell azonnal lehulyezni.

2016. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak bebeszélem de nem hiszem mert vizet sem tudok inni meg amit nagyon kívánok azt hazahozva meg se birom enni.hányingerem van állandóan. Úgy döntöttem most megyek dokihoz este megírom az eredményt ha fogadnak és megnéznek egyáltalán...köszönöm a válaszokat
2016. aug. 2. 14:07
 8/22 anonim ***** válasza:

KIváncsian várjuk az eredményeket !


Irj mindenképp !

2016. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van már 2 kislányom és nekem a 7-8 héten volt csak pozitív a tesztem,pedig minden rendben volt :) szorítok neked!!!!
2016. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy terhes.
2016. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!