Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, kb egy...

7 hetes terhes vagyok, kb egy hete egész nap émelygek. Csak a bake rolls és a ropi az, amit elbír a gyomrom kavarodás nélkül. Nem lehet gond belőle, ha csak ennyit eszek, nem árt ez a babának?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem így fogsz enni 40 hétig úgysem, nekem is volt olyan időszakom, amikor csak a héjában főtt krumplit, meg az üres kiflit tudtam megenni.
2016. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle baja, akkor se lesz baja, ha később esetleg nem csak émelyegsz, de hányni is fogsz, és fogysz egy kicsit.

Aztán később majd az lesz a gond, hogy a vasszöget is megennéd, és uborkával akarod enni a lekvárt. ;)

2016. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak azért ijedtem meg,mert az első terhesség alatt nem voltam egyszer sem rosszul,bármit meg tudtam enni-inni,most meg nem.De akkor nem aggódok! :)
2016. aug. 4. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, a baba elveszi tőled amire szüksége van, szóval ilyenkor a te tartalékaidat hazsnálja fel, ő nem szenved hiányt.

Valószínűleg ez egy átmeneti állapot, amire addig is figyelj, hogy igyál eleget, akár csak kortyonként is.

2016. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ivással szerencsére nincs gond,bár az üdítőket nem bírom,de vizet iszok eleget.
2016. aug. 4. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nemlesz,nekem kb 2 hétig volt h napi 1 puszta kiflit tudtam magamba gyűrni,most 34 hetesen óránként tudnak enni
2016. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!