Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor álította össze a...

Ki mikor álította össze a kiságyat a kórházi csomagot, mivel mikorra készültetek el?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Huha hát elméletben az ágy a hónapban meg lesz már,30hetes vagyok. Kórházi csomag? Az majd szeptemberben lesz összetéve szerintem a 36héten,mert úgy néz ki párom másod diplomára fog menni messze,két hetente két napra és mi is megyünk vele a lányunkkal,ha netán rámjönne a szülés,ne legyek egyedül órákat mire hazaér hozzám.
2016. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

34 hetesen a csomagot. előző terhességnél 32. hét felé.


a kiságyat előző terhességnél 34. hét felé, most a másodiknál már a 20. hét óta áll, de most más tészta miatt, a nagyobbikat áttettük nagyágyba ennek meg véglegesíteni kellett a helyét hogy elférjünk.

2016. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csomagot a 35 hétben raktam össze. A kiságyat meg a pelenkázót hamarabb, mivel nem volt segítségem, gondoltam könnyebb lesz kisebb pocakkal legozni. Pontosan nem emlékszem hány hetes voltam.
2016. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36. héten a saját csomagom, férjemét ő a 38. héten. 38+3-on volt a szülésem. A gyerek cuccaival már nagyon korán elkészültünk (30. hétre), a pelenkát meg ilyesmiket viszont csak a szülés előtti hétre ütemeztük be, mert a kórházban adtak mindent, itthon meg nem akartuk tárolni.
2016. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kiságyat kb 28-29. héten, csomagot most fogom majd a napokban, ma kezdtem el válogatni a ruhákat, pizsiket, bugyikat, amiket viszek, de tök megfoghatatlan, hogy már itt tartok :)

33+2 vagyok :)

2016. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30. hét körül kezdtük, 36. hétre midnen megvolt.
2016. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok beszereztünk mindent, kiságyat jövő héten rakja össze a párom(akkor lesz szabin), szerintem a kórházi csomagot is lassan összerakom, második baba lesz, az elsőnél is kb így álltunk ilyenkor csak már a ruhák is mosva-vasalva voltak. A nagy a kiírt napon érkezett, remélem a kicsi most egy kicsit hamarabb fog.
2016. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a gyerekruhákat folyamatosan szereztük be és mostam, vasaltam, ahogy előttem is írták, mert utánajárni és mosni, vasalni könnyebb volt kis pocakkal. A kiságy is elég hamar a helyére került, szerintem az a 20. hét környékén, de az pl.azért, mert kaptuk és muszáj volt elhoznunk. A kórházi csomaghoz szükséges dolgokat is folyamatosan szereztem be és a 35. héten mindent összepakoltam, 37. héten szültem.
2016. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!