Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felicitas csomagot jövőhéten...

Felicitas csomagot jövőhéten már átvehetem?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam és küldték emailben a kódot, de látom, hogy oda van írva, hogy 2 hétig vehető át. Kedden leszek 16 hetes és a kuponra amit adott a védőnő rá van írva, hogy negyedik hónaptól átvehető.

2016. máj. 28. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan átveheted, senki sem fogja ellenőrizni. Csak a kódot kérik és alá kell írni egy papírt, hogy átvetted. Még a kiskönyvet sem kérték el tőlem. Elvileg a Dm-es bababónuszra is csak az 5. hónaptól lehetne regisztrálni, kb. 12-13 hetesen átvettem a kezdő csomagot.
2016. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen vettem át.
2016. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én most vettem át egy DMben, ez volt az utolsó csomag, mondták, hogy ezentúl meg kell rendelniük előre. Csak azért írom, hogy tudj róla, várni kell rá :)
2016. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Felicitas csomaghoz is regiszrálni kell,vagy kell hozzá kupon?


Én a védőnőtől eddig csak egy apa füzetet kaptam semmi mást mert hogy nincs más amit tudna adni csak 2015-ös lejárt kuponfüzet.

2016. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem kupont is adott a védőnő meg regisztráltam és és emailben kaptam kódot.
2016. máj. 30. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
tudsz regisztrálni érte a felicitas oldalán, küldenek mailben kuponkódot, azt kell bemutatni, meg elvileg a várandós kiskönyvet, bár azt tőlem nem kérték
2016. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Délután regisztráltam a felicitas oldalára de csak 1 jelszt küldtek amivel be tudok lépni az oldalra.

Ott az oldalon belül még regisztrálni kell a csomagért?

2016. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én itt csináltam:

[link]

2016. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszike!

A belinkelt oldalon sikerült. :-)

2016. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!