Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt hüvelyfertőzése a...

Kinek volt hüvelyfertőzése a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🙂


Voltam a dokimnal es kiderult, hogy hüvelyi irritációm van.(NEM gomba!) kaptam ra Augmentint 3 napig napi 3x kell szedjem. Már egy hete nem szexeltünk ma reggel viszont gondoltuk kipróbáljuk. Hat kb 1 percig tartott, mert kellemetlen volt, égető érzés....

Nektek is volt ilyen? A doki szerint a magzatra nézve jelentéktelen meg nem is gomba csak egy irritáció.... Mikorra múlik el kb?

Most vagyok 31 hetes. Nem akarok már most leállni a szexel.... 🙈😏


2016. aug. 5. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Már most leàllni a szexel?Hiszen màr a vège felè vagy!Doki mit mondott?Szerintem mindenkeppen beszeld meg dokival kedves kerdezo,mert ha csak 3 napig kellett kezelned,de megis kellemetlen mèg egy hèt utan is az egyuttlèt ,akkor valami mègsem lehet ott rendben.talan jobb lenne ha ujra megnezetned magad?.Nekem is volt,es van is jelen pillanatban valami fertozesem,ès mèg folyamatban a kezelese.Mielobbi jobbulast!
2016. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!