Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek könnyű terhessége...

Akinek könnyű terhessége volt, a szülés is könnyű volt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Off: Épp kérdezni akartam egy hasonlót, szóval a válaszokra én is igényt tartok :)
2016. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű terhességem volt, a szülés nem annyira. Egy nap volt a vajúdás. Ezt leszámítva végülis nem volt semmi gond, az egy napból 8 órát töltöttem szülőszobán de előtte vagy 4-5 óra itthon se volt már kellemes.
2016. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont fordítva. Nyugis terhesség, 15 óra vajúdás, a végén vácuum, hasba könyöklés.

Nyűgös terhesség, fizikai fájdalmakkal, hányással az elején, 2,5 óra vajúdás, simán ment minden.

Mindketten lányok, 5 év van köztük.

2016. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Álomterhesség után hosszú vajúdás végül császármetszés lett a vége
2016. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem éppen :( 40. héten még bejártam dolgozni, majd 9 nap túlhordás után megindították, az indítás után 24 órával sürgősségi császár.
2016. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Konnyu terhesseg utan magzatviz elfolyt 20kor,hagyni akartak vajudni reggelig de hajnali fel1kor csaszar mert faros volt es nagyon tagultam.

2.babaval konnyu terhesseg utan 10kor elfolyt a magzatviz,du 2re meglett sima szulessel.Igaz,vele tagitasra jartam elotte,igy jott mint a gyorsvonat.

2016. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Élveztem a terhesség minden percét, se rosszullét, se görcsök, minden rendben volt. A 39. héten elfolyt a magzatvíz, és 5 óra múlva problémamentesen, természetes úton megszületett a kislányom.
2016. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Könnyű, problémamentes terhesség után 41.héten indították a szülést. Az oxitocin ellenére sem tágultam semmit, rendszertelenek voltak a fájásaim. 6 óra után leesett a kislányom szívhangja és sürgősségi császár lett a vége.
2016. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mind a 3 terhessegem konnyu volt. Az elsovel este 9:30korul elfolyt a mviz. Hajnali 1re szuletett meg a kisfiam termeszetes uton. A masodikkkal fajasokkal mentem be a korhazba hajnali 1 kor. Hajnali 3-ra megazuletett a lanyom termeszetes uton. A harmadikkal reggel 5 korul mentunk a korhazba szinten fajasokkal es 8:15 re megazuletett a lanyom termeszetes uton😉😊
2016. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem szerencsére a terhesség is zökkenőmentes volt, pici hányinger az elején, a végefelé pici savazás, szülés 3 óra volt, nem volt vészes:-)
2016. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!