Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután óta tartó...

Tegnap délután óta tartó tompa derék és alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mit tegyek. Tegnap óta enyhén, de nagyon kitartóan fáj. Derekam alja és kisugárzik a hasam aljába. 29 hetes vagyok. Ti mit tennétek? Csak terhes gond vagy kezdjek aggódni?
2016. aug. 6. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom mindig azt mondja, akkor van gond, ha vérzés van, vagy ha az egész has erősen fáj (ami a harmadik harmadban a megnövekedett méh miatt már nem csak az alhas), illetve kb a harmadik harmadtól ha nem mozog a kisbaba. A derék- és alhasi fájdalom sokszor a megnövekedett súlyterhelés miatt van, ha nem rendszeresen jelentkező, periodikus görcsök, összehúzódások, akkor nem lehet baj. Mindenestere azt te érzed, milyen intenzív a fájdalom, és ha nagyon makacs, holnap beszélj az orvosoddal, védőnőddel.

Nekem a 23. héttől kb 2 héten át szörnyű derékfájásom volt, de én kifejezetten éreztem, hogy a terhelés miatt van (azaz mozgásszervi). Ezért javasoltam, hogy amennyiben nem vagy ebben biztos (azaz, hogy mozgásszervi) és nem enyhül, beszélj szakemberrel.

Sok sikert! 35+3 hkm

2016. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!