Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen nyíló méhszájjal...

Fodormenta kérdése:

27 hetesen nyíló méhszájjal és 2,3-as méhnyakkal ki tudom húzni a 38. hétig?

Figyelt kérdés
Sikertörténetek érdekelnének,amik reményt adnak.Egyik doki 2110-es értéket mondott,de nem értem,mert másik doki szerint a belső méhszájam tölcséresedik,a külső zárt.Lényeg h most kórházi fekvés,gyógyszerek,mentálisan is igyekszem...bíztassatok kérlek,hogy van esély hogy kellő ideig bent maradjon a csöppség!

2016. aug. 6. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most olvasom A bába válaszol című könyvet. Azt írja, hogy senki nem tudja, miért, de jóval gyakoribb a méhszáj nyílása, mint gondolnánk, és csak a rendszeres hüvelyi vizsgálatok miatt derül rá fény. Az esetek nagy többségében semmiféle kezelést nem igényelne, mert ártalmatlan, és sokan még úgy is időre szülnek vagy túlhordják, ha már a 30. hét körül elkezd nyílni. A gyógyszeres kezelésekkel pedig nagy biztonsággal megállítható. Persze van, amikor fertőzés vagy tényleges rendellenesség okozza, de erre figyel az orvos. Sok sok pihenést!!!!
2016. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2110 volt nekem 26 hetesen,nem kellett kórház azt mondta a doki h pihi,ha tovább nyilik akkor van csak baj.Megijedtem,de nem lett baj,39. héten született meg a fiam:)igaz a kórházban mikor utoljára nézték azt mondták teljesen zárt vagyok,szoval érdekes....
2016. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nézik a méhszájat? Én is 27 hetes vagyok, de csak a terhesség elején nézték és most 4 hét szabin van a dokim, szóval egy ideig nem is fogja nézni..nem értem miért..mi van ha nekem is nyílik..?:((
2016. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén h nálam véletlenül derült ki.Azért mentem magánba egy plusz UH-ra,mert tudtam,h a méhlepény közel volt a méhszájhoz a 20.héten.Ezt mentem ellenőriztetni.A méhlepény már jó helyre került,de akkor vette észre hüvelyi UH-on a doki,h elkezdett rövidülni a méhnyak meg a tölcséresedést.Igazából fura dolog ez,mert lehet sokaknál van,ki se derül és nem lesz baj,de ki tudja?Azért jobb tudni sztem.Nálam nem volt semmi panasz vagy előjel.Lehet érdemes megnézetned hogy tudd kell-e pihenni vagy feküdni.Ha nem tudom továbbra is dolgozom meg mozgok.
2016. aug. 6. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:

28 hetesen kemenyedésekkel 2110es méhszájjal,fertőzéssel kerültem be a kórházba.Klion,Klion D,Magnézium infúzió,3x2 Magnerot...21 napot voltam kórházban.

41 hétre született végül.Majdnem indítani kellett 😁

Drukkolok h minden rendben legyen veletek!

2016. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,reményt adnak :)
2016. aug. 6. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
24. héten kezdett nyílni 26-on lefeküdtem először otthon a 31. héten pedig már a szülőszobán voltam. A doki azt mondta, hogy szerinte ez beindult és nem lehet leállítani. MÉgis megállt - teljes visszatartás meg tüdőérlelő után - de utána már nem mentem haza. Három hét kórház és a 34. héten meglett a Kislányom. Akkor még nem gondoltam, de most öt év távlatából tudom, hogy ez volt a sikertörténet. Sikerült a folyamatos nyílás ellenére hordani a babámat addig míg reális esélye lett az életben maradásra. (Később nem volt ekkor a szerencsém...) Mindíg kis célokat tűzzél magad elé és hidd el, hogy minden egyes napot ajándékként kell megélni, mivel ilyenkor minden egyes nap számít, minden egyes nappal százalékokkal nőnek az esélyeitek. Nyugodj meg a kórház nem egy kellemes dolog de van két előnye. Ott van azonnal a segítség ha kell, vigyáznak rád és nem fekszel egyedül otthon egész nap. Emberek között vagy, van kivel beszélgetni, könnyebb így elviselni a hosszú napokat. Aludj amennyit bírsz olvass kézimunkázz, csak próbáld a napodat anélkül eltölteni, hogy túl sokat gondolkoznál. HIDD EL? HOGY KÉPES VAGY ARRA, HOGY ELVIDD A TERHESSÉGEDET ADDIG MÍG A BABÁD BIZTONSÁGBAN LESZ!!! Vigyázz magadra és pihengess. Csak az Anyák képesek csodákra!!! Kitartás!!!
2016. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!