Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hetig fogytatok a...

Hanyadik hetig fogytatok a terhesseg elejen?

Figyelt kérdés
Mikor allt meg a fogyas? En 14 hetes vagyok jelenleg, 6 kilot fogytam eddig. Talan lassul a fogyas, de meg mindig nem allt meg. Normal testalkatrol indultam egyebkent. Nektek hanyadik heten allt meg a fogyas es mennyit fogytatok osszesen? Utana mikor jottek fel az elso kilok es vegul mennyi plusz kiloval fejeztetek be a terhesseget?
2016. aug. 2. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 15. hétig fogytam, igaz csak 3 kg-t. Majd a 2. trimeszterben feljött 4 kg, azóta már összesen 14 kg-nál tartok. Ami érdekes, hogy ennek ellenére hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok, szóval ki tudja, hova ment eddig ez a sok-sok kiló. 35 hkm
2016. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összesen 5kgt fogytam.20héttől kezdtem hízni.
2016. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 9. hétig fogytam, de azt 48-ról 44 kilóra. Nem szoktam magam gyakran mérni, ezért ahogy észrevettem jobban odafigyelek, hogy egyek eleget. Most 11 hetes vagyok és sikerült 1 kilót visszaszednem :)
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11 hetesen állt meg a fogyás, -4 kilónál.

168 centihez voltam 65 kg szóval vékony nem voltam. 11 hetesen ugye 61, olyan félidőre mind visszajött. Aztán egy ideig stagnált a súlyom, a nagyját az utolsó 10 hétben szedtem fel, 72 kilóval mentem szülni. Szülés után sokáig voltam 65 kg, 10 hónapja szültem és most vagyok 60.

2016. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32. utána már stagnált a mérleg.
2016. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy a 12. hétig fogytam 5 kilót, utána a maradék 6 hónapban híztam 20 kilót. Tehát a végén +15-nél tartottam.
2016. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15
2016. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb a 30.ig fogytam-híztam,mikor mennyire voltam stresszes meg hányingeres. Aztán most 37 hetesen +16kgnal tartok. Most megint mindig hanyingerem van. Szoval vagy fogyni fogok az etvagytalansagtol,vagy felugrik meg par kg a vizvisszatartastol...mar nem erdekel,csak legyen kint a gyerek,majd utana lefogyok.
2016. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!