Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki terhessége lat...

Van, aki terhessége lat nagyon kívánta a kakaót?

Figyelt kérdés
Más tejtermékeket is kívánok, de a kakaó viszi a prímet!

2016. aug. 6. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én minden nap ittam minimum egyet :-D

Aztán a kórházba anyósom gondolta hoz egyet (igaz instantot flakonban, én meg sk főzős tejszínhabosat ittam), szegény babámnak bezöldült a kakija.

Nem is nagyon ittam azóta tejet, néha próbáltam de fájt a hasa, tejpótlókkal csináltam kakaót.

2016. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én is sokat kakaóztam, legfőképp a mizo hűtött kakaóját. most megkívántam, ahogy így írunk róla :)

33 hetes múltam, kislány lesz :)

2016. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És van otthon Mizo kakaó? :D
2016. aug. 6. 22:17
 14/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, tejtermék kívánásra fiút szoktak jósolni..ehhez képest úgy látom, vegyes a felhozatal :DD
2016. aug. 6. 22:18
 15/18 Andtica ***** válasza:
Jajj,bizony, hogy kívántam. Kb. a 14.hétig. Azóta nem nagyon, csak ritkán. :) De amíg igen, addig nagyon. Szalámis szendviccsel, kovászos uborkával esett a legjobban. Kisfiúnk lesz. :D Csodás babavárást!! 20+6 hkm
2016. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én fiúval vedeltem a kakaót, anyukám a 3 lányával. :)
2016. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

10-esről eszembe jutott, az elsőnél sajtot kívántam nonstop, most a másodiknál meg kefírt :) Kakaót ritkán iszom, nálam a jegeskávé még a favorit.

Ja, "ennek ellenére" lány mindkettő (vagyis a 2. még odabent van.)

38+1hkm

2016. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hú én is sokat ittam (én mandulatejjel mert sima tejet nem iszom):-)

3 hónapja szültem, már csak ritkàn iszom kakaót, most a vaníliás mandulatej megy:-D

2016. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!